1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.7.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

„Dywizjon 303” wreszcie w UK

dywizjon 303 ukDoczekaliśmy się! Już za parę dni na ekranach brytyjskich kin zagości polski film „Dywizjon 303” z Maciejem Zakościelnym, Piotrem Adamczykiem, Janem Wieczorkowskim, Antonim Królikowskim, Marcinem Kwaśnym, Krzysztofem Kwiatkowskim, Anną Prus i Carą Theobold w rolach głównych. Zapraszamy na seanse od 9 listopada.

Film nie zostanie niestety wyświetlony w kinie Showcase w Peterborough. Na projekcję mieszkańcy naszego miasta będą musieli się wybrać do najbliższego kina Savoy w Corby. Tam, w niedzielę oraz poniedziałek, 11 i 12 listopada, o godzinie 20:30 będzie można zobaczyć „Dywizjon 303” - bilety w cenie £9.20 dostępne są na stronie https://savoycorby.co.uk/SavoyCorby.dll/Home

Film „Dywizjon 303” to prawdziwa historia polskich asów przestworzy, inspirowana bestsellerem Arkadego Fiedlera o tym samym tytule. Polscy lotnicy, początkowo niedoceniani i wyśmiewani, stają się legendą. W ramach Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii (RAF-u) tworzą elitarną jednostkę - Dywizjon 303, który nie ma sobie równych.

W czasach, gdy każdy dzień mógł być ostatnim, nie wahali się wykonywać ewolucji powietrznych na granicy szaleństwa. Nikt nie latał tak jak oni. Ich ponadprzeciętne umiejętności i niezwykły patriotyzm mogą być przykładem dla kolejnych pokoleń Polaków, czym jest prawdziwe bohaterstwo. Film opowiada nie tylko o spektakularnych akcjach, w których brali udział podczas Bitwy o Anglię, ale pokazuje również ich życie prywatne. Kogo kochali, kogo stracili i za kim tęsknili.
Oficjalny zwiastun filmu:

dywizjon 303 uk plakat\dywizjon 303 uk slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC