1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.8.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

„Twarz” w Peterborough

twarz uk filmJeśli szukacie pomysłu na prezent mikołajkowy bądź czegoś ciekawego do zrobienia w okolicach 6 grudnia, to serdecznie zapraszamy i polecamy seans najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej; jednej z najciekawszych polskich reżyserek oraz laureatki wielu prestiżowych, międzynarodowych nagród. Projekcje filmu „Twarz” odbędą się w kinie Showcase w Peterborough już od piątku.

„Twarz” to opowieść o Jacku (Mateusz Kościukiewicz), który pracuje przy budowie ogromnej statuy Jezusa na granicy polsko-niemieckiej. Tam wskutek wypadku traci twarz. Po nowatorskiej operacji zyskuje sławę w całym kraju, a media opiewają go jako męczennika.

Jednak gdy wraca do rodzinnej miejscowości, ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym. Sam Jacek nie rozpoznaje siebie w lustrze. Jednocześnie statua Jezusa staje się coraz wyższa i wyższa.

Historia Szumowskiej, pełna dramatu i czarnej komedii, staje się pretekstem do refleksji na temat formy naszego społeczeństwa.


„Twarz” - szczegóły seansów filmu w Peterborough:
Data: od piątku, 7 grudnia do wtorku, 11 grudnia w różnych porach
Miejsce: kino Showcase, Boongate, Mallory Road, Peterborough PE1 5AU
Bilety: dostępne na stronie https://www.showcasecinemas.co.uk (prosimy wybrać opcję „Quick book”, ustawić Peterborough jako swoje kino i wpisać angielski tytuł fimu „Mug”)

Oficjalny zwiastun filmu:

twarz uk film plakat

 

twarz uk film slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC