1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.5.2019
   accidentZigZag-Baner    
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Eunice Huntingdon dominuje

eunice huntingdon dominujeZ wielką przyjemnością zapraszamy na dwa finały piłkarskie, w których zaprezentuje się polska drużyna Eunice Huntingdon. Pierwszy finał odbędzie się 5 maja, a drugi Polacy rozegrają cztery dni później. Doping kibiców na pewno wesprze dzielnych piłkarzy w boju i sprawi, że na boisku dadza oni z siebie wszystko.

Trzeba podkreślić, że w I lidze naszym idzie bardzo dobrze – na szesnaście rozegranych meczy aż piętnaście zakończyło się zwycięstwami Eunice Huntingdon.

- Cieszymy się bardzo, że coraz więcej osób przychodzi na nasze mecze – mówi trener Grzegorz Misiura. Kibice bardzo pomagają zespołowi. Nadmienić warto także, że coraz więcej firm chce wspierać zespół i sponsoruje zakup sprzętu. Kibicujmy więc naszym piłkarzom, ponieważ są blisko osiągnięcia historycznego wyniku, a dla klubu, który istnieje dwa lata, może to być impuls do robienia wielkich rzeczy.

Na pierwszy finał zapraszamy 5 maja, o godzinie 13:00, na boisko przy Candy Street w Peterborough (PE1 9RE). Drugi odbędzie się już 9 maja, Eunice Huntingdon zagra wtedy z Orton Rangers w Yaxley – zapraszamy o 19:30 na boisko przy Leading Drove, Home Road (PE7 3NA).

Trzymamy kciuki za wygraną!

 

eunice huntingdon dominuje slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC