1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 23.7.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Zapisy do sakramentów świętych

komunia peterborough 2019Polska parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Peterborough rozpoczyna w tym miesiącu zapisy dzieci i młodzieży do sakramentów pierwszej komunii oraz bierzmowania. Rejestracja wystartuje w dniu 26 sierpnia (niedziela) i potrwa przez nieco ponad miesiąc. Przypominamy, że do komunii w tym roku idą dzieci z rocznika 2010 oraz starsze, a bierzmowanie przyjmie rocznik 2004.

Przy zapisach wymagany jest akt chrztu dziecka lub pamiątka chrztu z pieczątką. Jeśli dana osoba została ochrzczona w naszej parafii, można udać się do biura parafialnego i poprosić o sprawdzenie faktu w księgach chrzcielnych.

Niezbędne będzie również wypełnienie formularza do komunii bądź bierzmowania – dostępnego w kościele.

Zapisu można dokonać w biurze parafialnym lub po mszach świętych na sali, w terminie do piątku, 28 września.

Biuro parafialne czynne jest każdego tygodnia od środy do piątku, w godzinach 16:00 – 18:00 (środy i czwartki) oraz 10:00 – 12:00 i 16:00 – 18:00 w piątki, z wyjątkiem dni 5 oraz 6 września.

 

komunia peterborough 2019 slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC