1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 18.9.2019
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Słoń w Peterborough

slon ukPolski raper z Poznania, który reprezentuje nurt horrorcore i jest jednocześnie najbardziej znanym przedstawicielem tego podgatunku w naszym kraju. Muzyk, który prowadzi karierę solową oraz współtworzy skład WSRH oraz Demonologia. Wojciech Zawadzki, znany jako Słoń, wystąpi w lutym w Peterborough. Bilety na koncert są już dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online.

Artysta przyjedzie do naszego miasta, aby promować swoje najnowsze wydawnictwo. Kilka miesięcy po wydaniu ostatniej części trylogii "CZARNE SŁOŃCE" od WSRH, Słoń powrócił bowiem z nowym albumem solowym „MUTYLATOR”, gdzie znalazło się siedemnaście premierowych tracków, w których gościnnie usłyszycie takie osoby, jak: Polska Wersja, Opał oraz Szpaku. Z zagranicznych gości pojawili się King Gordy, G-MO SKEE czy ŘEZNIK. Za bity odpowiadają między innymi: Gibbs, Young Veterans czy The Returners. Gościnnie pojawił się też Tester Gier.

Na koncert Słonia w Peterborough serdecznie zaprasza Plus44Events.
Klub Met Lounge już 23.02.2019 - sobota
Zaczynamy o 20:00. Wstęp od lat 18.

Support: Remek Bedford || Hincu || Wielki Format || DJ Green One
Info Paula - 07938451176

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/804138906604482/
Bilety: www.eventbrite.co.uk 

slon peterborough plakat

slon uk slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC