1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.6.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Nowy chiński bar w Peterborough

oodles peterborough glowny restauracja bar polacy polonia strona ogloszeniaKoncepcja jest prosta. Wybierasz pudełko, dodajesz makaron lub ryż, następnie mięso lub warzywa w sosie, a na koniec jeszcze jedną porcję mięsa albo warzyw. Tak przygotowane boxy, które można ze sobą zabrać do pracy, do domu czy jako posiłek na świeżym powietrzu już od piątku, 5 sierpnia, zaoferuje mieszkańcom Peterborough bar The Oodles, który otwiera się przy Brigde Street.

The Oodles jest sieciówką a lokal w Peterborough stanie się 35 restauracją w jej portfolio. Restaurację odnajdziemy na rogu Bridge Street i Wentworth Street, pod numerem 40-42, naprzeciwko ratusza miejskiego. Miejsce dysponuje około 30 stolikami wewnątrz lokalu, a także usługami na wynos i na dowóz (przez oodleschinese.com, Deliveroo, Uber Eats i Just Eat). Będzie otwarte przez siedem dni w tygodniu w godzinach 11:00-23:00.

The Oodles szczyci się swoim świeżo przygotowanym, według autorskich receptur, jedzeniem. Dania realizują koncepcję fusion i łączą w sobie smaki Chin oraz Indii. W menu baru odnajdziemy m.in.: smażoną wołowinę po syczuańsku, chrupiące krewetki w panierce, kurczaka w sosie słodko-kwaśnym, a także dużą ilość propozycji wegetariańskich, dania bardzo ostre oraz coś specjalnie dla dzieci. Menu The Oodles publikujemy na końcu naszego artykułu.

Z okazji oficjalnego otwarcia The Oodles w Peterborough przygotowano szereg atrakcji. Każdy, kto od godziny 15:00 w piątek, 5 sierpnia, pojawi się w restauracji, będzie mógł skorzystać ze zniżki 50% na wszystkie pozycje z menu baru. Na miejscu gości zabawiać będą również specjalne maskotki The Oodles na szczudłach.

oodles peterborough menu restauracja bar polacy polonia strona ogloszenia

Restauracja The Oodles Peterborough: menu

oodles peterborough slider restauracja bar polacy polonia strona ogloszenia

The Ooodles: bar chiński w Peterborough

oodles peterborough slider 1 restauracja bar polacy polonia strona ogloszenia

The Oodles: chińszczyzna w Peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC