1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Migrant City - porozmawiajmy o społecznościach w Peterborough

peterborough citizens ukMamy dla Was dzisiaj wyjątkowe zaproszenie na równie wyjątkowe wydarzenie. Już za dwa tygodnie, we wtorek 14 czerwca, w godzinach 18:30-20:00 w Thomas Deacon Academy odbędzie się Migrant City - wydarzenie, podczas którego spotkają się ludzie różnych narodowości, przynależący do wielu organizacji, aby przedyskutować, jak można zbudować silniejszą i zjednoczoną społeczność Peterborough.

Ispiracją do spotkania, organizowanego przez Peterborough Citizens, stała się książka autorstwa Bena Rogaly, zatytułowana “Stories From a Migrant City” i napisana o naszym mieście. Jej przesłaniem jest to, aby docenić, jak ważne jest przejęcie inicjatywy w wyrażaniu samego siebie i swojej historii życiowej.

Dlatego też na wydarzenie zaproszono i nadal zaprasza się wszystkich zainteresowanych podzieleniem się swoimi doświadczeniami o życiu w Peterborough, a zarazem chętnych do wysłuchania podobnych historii z ust osób, dla których nasze miasto stało się domem. Wszystko po to, aby dokonać pozytywnej zmiany i wzmocnić społeczność w Peterborough, docenić rolę emigrantów w naszym mieście i zakwestionować stereotypy, o których tak dużo można przeczytać i usłyszeć w mediach.

Czwartkowy wieczór stanie się także okazją do wysłuchania autora powyższej książki oraz do poznania nowych osób podczas poczęstunku.

Peterborough Citizens prosi uczestników o rejestrację i potwierdzenie swojego przybycia za pomocą następującego linku: Peterborough Citizens Migrant City (actionnetwork.org)

migrant city peterborough 1

centrum miasta peterborough slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC