1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.6.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #89

pnw gl 89Oj, będzie się działo w ten weekend w Peterborough. Czeka nas uroczyste otwarcie nowego klubu nocnego w mieście - a także inauguracja wyjątkowego festiwalu, który zagwarantuje nam rozrywkę aż do świąt. Będziemy też świętować Diwali w samym sercu Peterborough oraz przeniesiemy się do Peterborough Arena na dwa wielkie wydarzenia.

Peterborough na weekend #79

pnw gl 79Rzadko zdarza się, aby kino Showcase emitowało w jednym czasie aż dwa filmy produkcji polskiej. Nieczęsto także możemy oglądać w środku nocy bokserskie starcie tytanów wagi ciężkiej. Nie zawsze dzieci mogą stać się astronautami i naprawdę niecodziennie Paul Carrack pojawia się w naszym mieście. Tym bardziej przed nami wyborny weekend – poczytajcie o wybranych atrakcjach:

Peterborough na Wielkanoc 2019

pnwiel glPrzed nami długi weekend świąteczny oraz całe mnóstwo rzeczy, które będziemy mogli zrobić z najbliższymi i przyjaciółmi. Na pierwszym miejscu jest tradycyjne poszukiwanie jajek wielkanocnych, tak uwielbiane przez najmłodszych. Będą również zawody siłaczy, farma zwierzęca, festiwal piwny i wiele innych atrakcji.

Peterborough na weekend #50

pnw gl 50Weekend, weekendzik, weekendunio! W końcu chwila, aby obejrzeć polską komedię „Całe szczęście” w kinie Showcase. A może popisy w cyrku czy magiczny pokaz baniek mydlanych. Czeka jeszcze WrestleMania 35, co prawda w USA, ale z ekscytującą nocną transmisją w Peterborough. No i na koniec coś dla miłośników modeli i kolejek. Udanej soboty i niedzieli życzymy.

Peterborough na weekend #49

pnw gl 49Ostatni weekend marca zaskoczy nas aż trzema wielkimi wydarzeniami w Peterborough Arena; dwa z nich to biegi przez niesamowite tory przeszkód z atrakcjami. Nasze miasto odwiedzi też słynna osobowość telewizyjna, która nakręci kolejny odcinek popularnego show. Zapraszamy Was również do dwóch klubów; czeka impreza w stylu Ibizy oraz charytatywny maraton muzyczny. Udanej soboty i niedzieli!

Peterborough na weekend #32

pnw gl 32Powoli w Peterborough robi się niezwykle świątecznie. W ten weekend czeka nas przede wszystkim świetna zabawa na łyżwach w dopiero co otwartym prawdziwym lodowisku Van Hage. Do tego uruchomienie iluminacji świątecznej w centrum handlowym Queensgate, wydarzenie dla małych muzyków, polski koncert w Met Lounge i moc świątecznych zakupów w Peterborough Arena. Przybywajcie i bawcie się dobrze!

Peterborough na weekend #25

pnw gl 25W ten weekend możemy liczyć na kilka naprawdę ciekawych wydarzeń w naszym mieście. Począwszy od jednego z największych w całym kraju targu antyków w Peterborough Arena, poprzez wspaniałą zabawę z ukochaną przez dzieci Świnką Peppą i sobotnią imprezę klubową w stylu pirackim, na spektakularnym spotkaniu z tangiem argentyńskim kończąc. Będzie też coś dla zdrowia. Udanego piątku, soboty i niedzieli!

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC