1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 12.7.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Dania na święta od Pierogarni

pierogarnia peterborough pierogi swieta 1To już ten czas w roku, kiedy nasze myśli powoli zaczynają krążyć wokół świąt Bożego Narodzenia. Tym, którzy chcą zapełnić swój wigilijny stół pysznymi, domowymi potrawami, z pomocą przychodzi Pierogarnia przy Winslow Road w Peterborough. Wzorem ubiegłych lat, restauracja uruchomiła bowiem przyjmowanie zapisów na świąteczne dania.

Każdy, kto był w restauracji, ten wie, że miejsce serwuje pierożki niekiedy nawet lepsze niż u mamy – można więc śmiało powierzyć przygotowanie tej ważnej potrawy w ręce doświadczonych kucharzy, a potem cieszyć się tradycyjnie suto zastawionym stołem wigilijnym. W tym roku ulubione, lepione delicje są w ofercie aż w pięciu wydaniach: z kapustą i grzybami, z kaszą jęczmienną i grzybami (staropolskie), ruskie, z mięsem oraz ze szpinakiem.

Dla tych, którzy nie będą mieć czasu, umiejętności albo chęci na przygotowanie tradycyjnych potraw na Boże Narodzenie, Pierogarnia w Peterborough upichci także uszka oraz krokiety. Te pierwsze widnieją w świątecznej ofercie w ilości 30 sztuk i do wyboru z mięsem lub kapustą oraz mięsem. Krokiety natomiast sprzedawane są z farszem kapuściano-grzybowym, mięsnym, a także z serem i pieczarkami.

Jak złożyć zamówienie? Sprawa jest prosta; wystarczy skorzystać z poniższej strony internetowej:
https://pierogarnia.uk/zamowienia-swiateczne/

Odbiór osobisty zamówień w dniach 15-24 grudnia.

Zapraszamy!

pierogarnia peterborough pierogi swieta

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC