1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.6.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Prace przy Nene Parkway

footpath 1a closed kladka most dla pieszych peterborough remont nene parkway polonia polacy strona ogloszeniaJuż jutro, tj. we wtorek, 30 sierpnia, ruszą prace nad wymianą kładki dla pieszych przy Nene Parkway. Zostaną one przeprowadzone w dwóch etapach, a ich koniec nastąpi najprawdopodobniej w lutym 2023 roku. Osoby zwyczajowo lub okazjonalnie korzystające z mostu dla pieszych nad trasą muszą przygotować się na czasowe utrudnienia.

Niewielki odcinek ścieżki od Holywell Way do Downgate zostanie zamknięty na cały czas trwania prac. Wykonawcy opracowali trasę zastępczą i poinformowali o niej okolicznych rezydentów.

Celem prac jest całkowite usunięcie obecnego przejścia nad Nene Parkway i wybudowanie nowego, nieco dalej od dotychczasowego. Taki ruch jest konieczny z kilku powodów, m.in. po to, aby most dla pieszych spełniał wszelkie, aktualnie wymagane prawem standardy.

Rozbiórka starej i budowa nowej kładki rozpocznie się w styczniu 2023 roku.

Przed tym jednak muszą zostać przeprowadzone prace przygotowawcze oraz fundamentowe i to one właśnie rozpoczną się w tym tygodniu przy Nene Parkway.

Peterborough City Council liczy na to, że roboty przebiegną bez większych zakłóceń. Jednocześnie zwraca jednak uwagę na hałas, który może pojawić się podczas prac i który może zakłócić spokój okolicznych mieszkańców.

footpath 1 closed kladka most dla pieszych peterborough remont nene parkway polonia polacy strona ogloszenia

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC