1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #106

pnw gl 106W ten weekend nasze miasto rozbłyśnie wszystkimi kolorami tęczy. Wszystko oczywiście za sprawą święta społeczności LGBTQIA, które wiąże się z kolorową paradą równości w Peterborough, a następnie dalszym celebrowaniem w The Green Backyard. Polecamy Wam również inne weekendowe wydarzenia - szczegóły w dalszej części artykułu. Udanej soboty i niedzieli!

 Co?

Peterborough Pride 2022
Gdzie?
Stanley Recreation Grounds oraz The Green Backyard
Kiedy?
Sobota, 20 sierpnia, 15:00-19:30
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Nasze miasto obchodzi święto poświęcone społeczności LGBTQIA. Najważniejszymi punktem obchodów, zgodnie z tradycją, będzie kolorowa parada równości, która ruszy w sobotę o 15:00 ze Stanley Recreation Grounds (PE1 1SZ). O pozostałych atrakcjach przeczytacie tutaj:https://peterboroughprideuk.com/

pnw 228

Co?
Community Open Day w Anglia Ruskin University - Peterborough
Gdzie?
University House, Bishop's Rd, Peterborough PE1 5BW
Kiedy?
Sobota, 20 sierpnia, 10:00-13:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
ARU Peterborough zaprasza całą społeczność; mieszkańców miasta oraz gości na dzień otwarty, podczas którego można będzie zwiedzić nowy campus. Na miejscu również wiele atrakcji, m.in. pokazy magika, modelowanie balonów, muzyka na żywo czy pyszne przekąski.

pnw 393 anglia ruskin university uniwersalny polonia polacy portal strona ogloszenia

Co?
Knights and Princesses
Gdzie?
Sacrewell Farm, Thornhaugh, Peterborough PE8 6HJ
Kiedy?
Sobota i niedziela, 20 i 21 sierpnia, 09:00-16:30
Za ile?
Bilety dla osoby dorosłej od ££12.93, bilet dla dziecka od £11.23, dzieci poniżej 2. roku życia mają bezpłatny wstęp. Bilety dostępne są tutaj:https://sacrewell.digitickets.co.uk/category/36581
Opis:
Czas przenieść się do średniowiecza, kiedy to żyli mężni rycerze i piękne księżniczki. Gospodarstwo Sacrewell przygotowało aż dwa dni tematycznej zabawy dla najmłodszych. Będzie sceneria rodem z zamku i możliwość zrobienia sobie pięknych zdjęć. Malowanie twarzy, ćwiczenia z kruszenia kopii, projektowanie księżniczkowych tiar i wiele innych atrakcji.
Dalsze informacje: https://www.sacrewell.org.uk/events/knights-princesses-event-20th-21st-august/

pnw 394 sacrewell knights and princesses uni peterborough polonia polacy strona portal ogloszenia

 

Co?
Dinozaury w katedrze
Gdzie?
Peterborough Cathedral, Peterborough PE1 1XS
Kiedy?
Wystawę można zwiedzać każdego dnia do 3 września, o różnych porach
Za ile?
£6.00 bilet dziecięcy, £8.00 bilet dla osoby dorosłej, £25.00 bilet rodzinny - do zarezerwowania na stronie:
https://www.ticketsource.co.uk/cathedral-dinos
Opis:
Po dwóch latach czekania, spowodowanego pandemią, katedra w Peterborough wreszcie stała się gospodarzem niezwykłej wystawy Natural History Museum. Do zobaczenia jest dziewięć ruszających się i wydających dźwięki dinozaurów w różnych rozmiarach, w tym 12-metrowego T.rexa.

pnw 389 t rex dinozaury katedra peterborough wystawa polacy polonia strona portal ogloszenia

 

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC