1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Childminding dla Polaków

childminding peterborough 1Jeśli marzyliście o profesjonalnym zajęciu się opieką nad dziećmi w Peterborough, ale obawialiście się wyzwania ze względu na podstawową znajomość języka angielskiego – ta informacja jest właśnie dla Was. Peterborough City Council we współpracy z Peterborough City College zapraszają wszystkie osoby, dla których angielski nie jest pierwszym językiem, na dwumiesięczny kurs childminding.

Wyniki naboru do podstawówek w Peterborough

rekrutacja szkola podstawowa peterboroughRodzice dzieci, które zaczną edukację w podstawówkach od września tego roku, od dziś mogą się dowiedzieć, czy ich pociechy dostały się do wybranych uprzednio szkół. W tym roku 97% pierwszoklasistów będzie się kształcić w placówkach zgodnych z wyborem rodziców. Podanie można była złożyć do maksymalnie trzech szkół.

Doskonała ocena przedszkola Zig Zag

zig zag ofsted 2Z przyjemnością dzielimy się dziś z naszymi czytelnikami informacją o doskonałej ocenie, jaką w wyniku kontroli Ofsted otrzymało przedszkole z polskimi opienkunkami – Zig Zag Day Nursery w Peterborough. Przyznana nota jest najlepszą z możliwych. To sukces i efekt wspólnej pracy kadry pedagogicznej oraz rodziców.

Bezpłatna edukacja dla najmłodszych dzieci w Peterborough

free-for-twosPowrót do pracy czy nauki po urodzeniu dziecka to trudna decyzja, z którą musza zmierzyć się rodzice. Aby zrealizować plan, często szukają pomocy i opieki nad dzieckiem wśród najbliższej rodziny i przyjaciół – nie zawsze jednak jest to możliwe czy praktyczne. Całe szczęście, rodzice w Peterborough mogą liczyć na bezpłatną opiekę przedszkolną dla najmłodszych w czasie, gdy oni sami pracują lub dalej się kształcą.

Belsize Day Nursery - nowe przedszkole z polskimi opiekunkami w Peterborough

belsize day nursery peterboroughplPrzedszkola Zig Zag w Peterborough nie musimy chyba przedstawiać nikomu – miejsce z powodzeniem, od ponad dwóch lat, zapewnia opiekę przedszkolną dla najmłodszych (w tym dla dużej grupy polskich dzieci) na najwyższym poziomie i pod okiem wykwalifikowanego personelu. Dzisiaj za to prezentujemy nowy oddział przedszkola, który już wkrótce zostanie otwarty w dzielnicy Woodston.

Wzorowy uczeń z Peterborough wyróżniony nagrodą

hampton college peterboroughplAlex Gordon, 15-letni uczeń Hampton College, nie opuścił w całej swojej szkolnej karierze ani jednego dnia nauki w szkole podstawowej i średniej. Oznacza to, że w murach szkolnych spędził blisko 2,300 dni. Jego 100-procentowa frekwencja szkolna została doceniona m.in. przez urząd miasta.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC