1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #80

pnw gl 80Jeśli nie zdążyliście zobaczyć dwóch polskich filmów kinie Showcaase, na które zapraszaliśmy Was w ubiegłym tygodniu – nic straconego; seanse zostały przedłużone również na ten weekend. Dodatkowo, zapraszamy Was na otwarcie nowego projektu polskiej firmy, na wyprzedaż ciuszków vintage oraz na wystawę modelarską.

Peterborough na weekend #78

pnw gl 78Nie da się ukryć, że w naszym mieście robi się coraz bardziej świątecznie. A wydarzenia tego weekendu dobrze to odzwierciedlają; zapraszamy was na świąteczny targ, wystawę choinek i do warsztatu elfów. A oprócz tego polecamy seans polskiego filmu "Solid Gold", inspirowanego aferą Amber Gold i festiwal kolejek elektrycznych.

Peterborough na weekend #77

pnw gl 77Jeśli jesteście ciekawi, co takiego pojawiło się kilka dni temu w centrum Peterborough, to w naszym przeglądzie najlepszych, miejskich weekendowych wydarzeń znajdziecie odpowiedź. A dodatkowo; zaprosimy Was na świetny, przezabawny film nie tylko dla dzieci, na spotkanie wolontariuszy WOŚP, polskie Andrzejki i jeszcze kilka innych atrakcji.

Peterborough na weekend #76

pnw gl 76Przed nami weekend wypełniony samymi przyjemnościami w Peterborough i okolicach. W sobotę czekają na nas dwa wielkie festiwale w Peterborough Arena; jeden poświęcony piwu i kiełbaskom oraz drugi z serowym motywem przewodnim. Zobaczymy także, jak Queensgate oficjalnie otwiera sezon świąteczny programem wypełnionym mnóstwem atrakcji. Popatrzymy się również w niebo oraz na dinozaury o długości ponad 5 metrów. Udanego weekendu!

 

Peterborough na weekend #75

pnw gl 75Czeka nas podniosły, patriotyczny weekend. W poniedziałek Polska świętuje rocznicę odzyskania niepodległości. Z tej okazji, tradycyjnie już, specjalny marsz przejdzie ulicami Peterborough w niedzielę 10 listopada. Również w niedzielę Brytyjczycy obchodzą Remembrance Sunday i upamiętniają życie tych, którzy polegli w walce za swoją ojczyznę – zapraszamy na miejskie uroczystości. A oprócz tego będzie coś dla miłośników sportu i pań, chcących zmienić swoją garderobę.

Peterborough na weekend #74

pnw gl 74Fajerwerki, Halloween w stylu zombie, polskie wydarzenia i sport na najwyższym poziomie – tak w skrócie opisać można rozpoczynający się weekend w naszym mieście. Szczególnie serdecznie zapraszamy Was na największy w rejonie listopadowy pokaz fajerwerków, wcześniej znany pod nazwą Firework Fiesta, w tym roku – jako Firework Fantasia. Przy Peterborough Arena czeka nas wiele wybuchowych atrakcji.

Peterborough na weekend #72

pnw gl 72Jakimi dwoma słowami opisać rozpoczynający się właśnie weekend w Peterborough? Sport i zakupy. Przed nami dwie duże imprezy biegowe, z których jedna to renomowany półmaraton, a drugą stanowi rekreacyjne bieganie... po zmroku. Zakupy natomiast zrobimy na gigantycznej wyprzedaży ciuchów vintage i podczas car boot. Nie zabraknie też pewnego polskiego akcentu. Udanej soboty i niedzieli!

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC