1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.10.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Praca w Peterborough - okres świąteczny

praca poczta royal mail 2018Czas przed Bożym Narodzeniem to idealny moment na znalezienie dorywczej pracy. Wiele firm w naszym mieście poszukuje dodatkowych pracowników, aby sprostać zwiększonemu, świątecznemu zapotrzebowaniu na swoje usługi i produkty. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu aktualne oferty pracy dla chętnych kandydatów. Listę uzupełniamy na bieżąco - zatem zaglądajcie i korzystajcie.

AMK Fresh ponownie rekrutuje

praca produkcja peterboroughFirma AMK Fresh, część grupy AM Fresh, ponownie przeprowadza wielką akcję rekrutacyjną. Nowi pracownicy, w liczbie 150, są potrzebni, aby przedsiębiorstwo mogło sprostać wciąż rosnącej liczbie zamówień. Chętni do pracy mogą przyjść na dzień otwarty, który AMK Fresh organizuje w swojej siedzibie w najbliższą sobotę.

Oxfam znika z Bridge Street

oxfam peterborough 1Kolejny sklep opuszcza centrum naszego miasta. Tym razem chodzi o Oxfam; sklep z rzeczami i przedmiotami używanymi, którego dochód przeznaczany jest na walkę z głodem na świecie i na pomoc w krajach rozwijających się. Działalność Oxfam w Peterborough zakończy się wraz z dniem 21 sierpnia.

Pierogarnia na urlopie

pierogarnia peterboroughUlubiona przez wielu mieszkańców Peterborough restauracja, która serwuje nie tylko pierogi, ale również inne, różnorodne przysmaki kuchni wschodnioeuropejskiej, będzie zamknięta do przyszłego poniedziałku (czyli do 26 lipca włącznie). Wszystko za sprawą krótkiej przerwy urlopowej.

Koniec lockdownu jednak 19 lipca

koniec lockdownu ukTo już oficjalne; Anglia przejdzie do czwartego i zarazem ostatniego etapu luzowania obostrzeń epidemiologicznych za tydzień, tj. w poniedziałek, 19 lipca. Oznacza to, że niemal wszystkie restrykcje przestaną obowiązywać - w tym noszenie maseczek czy konieczność utrzymywania dystansu społecznego.

Finansowanie in vitro powraca do Peterborough

in vitro peterborough cambridgeshirePo czterech latach przerwy w naszym mieście i hrabstwie będzie można ponownie skorzystać z procedury sztucznego zapłodnienia, finansowanej przez NHS. Do tej pory byliśmy jednym z trzech miejsc w całym kraju, w którym narodowa służba zdrowia nie refundowała zabiegów IVF. Decyzję jednogłośnie podjęli członkowie Cambridgeshire and Peterborough Clinical Commissioning Group (CCG) we wtorek, 6 lipca.

Premier ogłasza zniesienie większości obostrzeń

4 lipca peterborough koronawirus 1Wszystko wskazuje na to, że od 19 lipca noszenie maseczek oraz innych nakryć nosa i ust w Anglii dobiegnie końca. Nie trzeba będzie również zachowywać odpowiedniego dystansu ani pracować zdalnie w zaciszu domowym. Te i inne informacje do wiadomości publicznej podał premier Boris Johnson podczas dzisiejszej konferencji prasowej.

Weekendowe punkty szczepień w Peterborough

szczepionka covid koronawirus peterboroughPodczas rozpoczynającego się oraz następnego weekendu lokalny NHS organizuje możliwość szczepień przeciwko COVID-19 dla większej ilości chętnych z naszego miasta i okolic. Wszystko dzięki punktom walk-in, w których szczepionka podana zostanie zainteresowanym albo po uprzedniej rejestracji online, albo gdy po prostu pojawią się w wyznaczonym miejscu.

Zamknięcie Stanground Academy

stanground academy peterborough 1Szkoła średnia Stanground Academy przy Peterborough Road pozostanie zamknięta przynajmniej do końca tygodnia. Uczniowie oraz kadra pedagogiczna i pracownicy nie będą mieli wstępu do szkoły ze względu na zniszczenia spowodowane zalaniem, do którego doszło w ubiegły weekend.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC