1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 6.5.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbudaston new OMEGA POPRAWIONE  dor jan 170x200 flagi
 SHA baner  

Uliczne smaki w centrum Peterborough

continental market peterborough 2021W ten weekend w samym sercu naszego miasta rozegra się festiwal zapachów i smaków z czterech stron świata. Wszystko za sprawą kolejnej edycji Continental Street Market. Obok wyśmienitego jedzenia, na kupców czeka również rękodzieło, ubrania, obrazy i wiele innych produktów.

The Vine - nowy ośrodek dla Peterborough

the vine peterboroughUrząd miasta w Peterborough ogłosił swoje plany względem zakupionego w zeszłym roku budynku przy 62-68 Bridge Street. W rozległej, trzypiętrowej siedzibie sklepów TK Maxx i New Look powstanie nowy ośrodek o nazwie “The Vine”, który pomieści liczne udogodnienia dla mieszkańców naszego miasta oraz gości.

Trzeci lockdown – ważne informacje

trzy alerty koronawirus ukPremier Boris Johnson ogłosił we wczorajszym orędziu kolejny narodowy lockdown i poinstruował wszystkich, aby w miarę możliwości pozostali w swoich domach, podobnie jak w marcu zeszłego roku. Rządowa decyzja spowodowana jest gwałtownym wzrostem zakażeń koronawirusem oraz coraz większą liczbą pacjentów, przyjmowanych do szpitali z powodu COVID-19. Co możemy i nie możemy robić w związku z nowymi obostrzeniami?

Plan awaryjny dla szkół w Anglii

szkoly srednie anglia koronawirusW obliczu coraz szybciej rozprzestrzeniającej się fali zakażeń koronawirusem w kraju, do której przyczynia się nowa mutacja SARS-CoV-2, rząd zadecydował, że od 31 grudnia blisko 78% mieszkańców zostanie objętych największymi restrykcjami w ramach Tier 4. Postanowiono również, że setki tysięcy uczniów szkół średnich rozpocznie kolejny semestr z opóźnieniem.

Szczepienia przeciw COVID-19 w przychodniach w Peterborough

szczepionka covid koronawirus peterboroughSzczepienia przeciwko COVID-19 rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu w kilku przychodniach na terenie naszego miasta i w jego najbliższej okolicy. Wszystko w ramach największego dotychczas programu szczepień w historii NHS. Pierwsze punkty szczepień zostały wybrane przez Cambridgeshire and Peterborough Clinical Commissioning Group (CCG).

Prognoza śniegu i lodu dla Peterborough

snieg 2020 peterboroughCzy czekają nas opady śniegu na koniec 2020 roku? Według synoptyków z Met Office taki rozwój sytuacji jest bardzo możliwy. Biuro wystosowało żółty alert pogodowy, obejmujący między innymi Peterborough oraz przewidujący dwudniową zimową aurę, z oblodzeniem i śniegiem.

Peterborough pilnie przeniesione do Tier 4

koronawirus bedford peterborough tier 4Peterborough w Tier 4 od jutra czyli od niedzieli, 20 grudnia! Nasze miasto w pilnym trybie przejdzie do nowo utworzonej Tier 4 czyli strefy z największymi restrykcjami, związanymi z epidemią koronawirusa. Zmienią się także zasady dotyczące spędzania świąt Bożego Narodzenia oraz podróżowania.

Peterborough w Tier 3

trzy alerty koronawirus ukPocząwszy od soboty, 19 grudnia, nasze miasto znajdzie się w trzeciej, czerwonej strefie zagrożenia epidemiologicznego z najbardziej restrykcyjnymi obostrzeniami. Przenosiny ze strefy Tier 2 to skutek gwałtownie wzrastającej liczby zakażeń koronawirusem w Peterborough. Co ta decyzja oznacza dla mieszkańców i przedsiębiorców?

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 astonnew

ABC