1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.5.2022
   accidentZigZag-Baner Handyman 170x200
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Okradziona szkoła apeluje o pomoc

szkola autobus bibiloteka kradziez peterborough glTo z całą pewnością nie był najlepszy powrót do obowiązków po długim weekendzie dla pracowników i uczniów St Augustine's Church of England Junior School w Woodston. Okazało się bowiem, że wolny dla wszystkich czas bez skrupułów wykorzystali złodzieje, aby dokonać bezczelnej kradzieży wartych £2,000 szkolnych paneli słonecznych.

Śmierć Liny Petkiene z Peterborough

lina petkiene peterboroughPo ponad dwóch tygodniach po zaginięciu Liny Petkiene, służby Cambridgeshire Police oficjalnie potwierdziły śmierć 42-latki z Peterborough. Co prawda policji już kilka dni temu udało się odnaleźć ciało kobiety, jednak bez formalnej identyfikacji nie można było stwierdzić, czy zmarłą jest właśnie Lina.

Odnaleziono 87-letnią Polkę z Peterborough

zofia kowalczyk peterborough glLokalna policja poszukuje 87-letniej Polki z Peterborough. Pani Zofia Kowalczyk po raz ostatni była widziana w centrum miasta - a dokładniej w jej domu przy Church Walk, obok ulicy Park Road - wczoraj, tj. 22 stycznia, około godziny 23:00. Od tamtej pory ślad po niej zaginął.

Koronawirus w Peterborough - raport z 10.05

koronawirus peterboroughInformacje związane z epidemią koronawirusa w Peterborough, które postanowiliśmy dla Was zebrać w jednym miejscu; właśnie tutaj, na naszej stronie i aktualizować je na bieżąco. Codzienne statystyki potwierdzonych przypadków COVID-19 w naszym mieście, liczba szczepień i pozostałe dane potwierdzone przez Public Health England oraz wiele innych informacji.

Świąteczne życzenia od naszej redakcji

swieta 2016 p

Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy złożyć najcieplejsze życzenia użytkownikom naszej strony, wszystkim odwiedzającym ją gościom, przyjaciołom, partnerom biznesowym oraz całej społeczności polskiej w Peterborough i okolicach. Oby święta upłynęły Wam w atmosferze miłości, serdeczności i zrozumienia, w zdrowiu i w towarzystwie najbliższych. A Nowy Rok był ciągłą okazją do realizacji swoich marzeń oraz planów, osiągania sukcesów, do uśmiechu i radości. 

Świąteczny jarmark w katedrze

peterborough cathedral christmas craft and gift marketNasza katedra stała się scenerią do pierwszych w tym roku bożonarodzeniowych zakupów. Zapraszamy w sobotę, 20 listopada, po garść inspiracji i po niezwykłe, często własnoręcznie wykonane prezenty, które można nabyć dla rodziny oraz przyjaciół i których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Świąteczna iluminacja Peterborough 2021

iluminacja peterborough 2017Długo wyczekiwane świąteczne wydarzenie w centrum miasta odbędzie się już w ten piątek, 18 listopada przy Cathedral Square. Mowa oczywiście o iluminacji bożonarodzeniowej, której uruchomienie uroczyście i oficjalnie rozpocznie okres świąteczny w Peterborough. Czego w tym roku możemy się spodziewać podczas imprezy?

Praca w Peterborough - okres świąteczny

praca poczta royal mail 2018Czas przed Bożym Narodzeniem to idealny moment na znalezienie dorywczej pracy. Wiele firm w naszym mieście poszukuje dodatkowych pracowników, aby sprostać zwiększonemu, świątecznemu zapotrzebowaniu na swoje usługi i produkty. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu aktualne oferty pracy dla chętnych kandydatów. Listę uzupełniamy na bieżąco - zatem zaglądajcie i korzystajcie.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC