1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 11.7.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

Koronawirus w Peterborough School Nursery

peterborough school nursery koronawirus glPrzedszkole działające przy The Peterborough School zostało dzisiaj zamknięte z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa, otrzymanego przez jedną z osób ze społeczności szkolnej. Pomieszczenia przedszkolne przejdą teraz gruntowną dezynfekcję. Reszta budynków szkolnych jest bezpieczna.

Koronawirus - informacje dla Peterborough

koronawirus peterboroughInformacje związane z epidemią koronawirusa w Peterborough, które postanowiliśmy dla Was zebrać w jednym miejscu; właśnie tutaj, na naszej stronie i aktualizować je na bieżąco. Codzienne statystyki potwierdzonych przypadków COVID-19 w naszym mieście czy hrabstwie, dane potwierdzone przez Public Health England oraz wiele innych informacji.

Informacje o 4 lipca w Peterborough

4 lipca peterborough koronawirus 1Od soboty, 4 lipca, w Anglii rozpocznie się kolejny etap luzowania obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Ma on na celu ponowne otwarcie niektórych działalności, ułatwienie powrotu do pracy zatrudnionym oraz umożliwienie spotykania się z większą ilością osób. Co zmieni się już od tego weekendu w Peterborough?

Ostrzeżenie pogodowe dla Peterborough

ostrzezenie pogodowe peterboroughMet Office wydało dwa ostrzeżenia pogodowe dla naszego miasta. W myśl pierwszego, dzisiejsza słoneczna pogoda w Peterborough, utrzyma się do piątku. Oznacza to temperaturę wynoszącą ok. 30ºC w czasie dnia i ok. 20ºC nocą. Jednak potem aura gwałtownie się zmieni i możemy spodziewać się burz z piorunami.

Nastolatek oskarżony o morderstwo przy Tilton Court

morderstwo tilton road peterborough dainius kasiliauskisZaledwie 19-letni Leam Smith, zamieszkały przy Branston Rise w dzielnicy Dogsthorpe w Peterborough, został aresztowany i oskarżony o morderstwo 27-latka, do którego doszło w piątek, 12 czerwca, przy Tilton Court. Smith stawi się wirtualnie przed Norwich Crown Court jutro – policja tymczasem ujawniła dane ofiary.

Peterborough gotowe na otwarcie sklepów

sklepy peterborough koronawirus 15 czerwcaOd poniedziałku, 15 czerwca, kolejne sklepy w Wielkiej Brytanii po 12-tygodniowej przerwie ponownie otworzą swoje drzwi przed klientami, próbując nadrobić straty spowodowane epidemią koronawirusa. Jak na ten dzień przygotowało się nasze miasto i punkty handlowe?

Areszt po morderstwie w Peterborough

morderstwo tilton court peterborough.pngDo tragicznego w skutkach wydarzenia doszło dzisiaj rano przy Tilton Court, Welland w Peterborough. Policja została wezwana pod ten adres o godzinie 09:42 – gdy przyjechała, na miejscu zastała mężczyznę, w wieku dwudziestu paru lat, który niestety nie dawał żadnych oznak życia.

Częściowe otwarcie szkół

szkoly uk koronawirusNa dzień 1 czerwca, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rząd ustalił powrót najmłodszych do przedszkoli i szkół. W swoich salach ponownie zasiądą uczniowe Reception, Year 1 oraz Year 6. Boris Johnson przyznał, że stanie się tak pomimo tego, że nie każda ze szkół jest i będzie gotowa na bezpieczne wznowienie zajęć.

Plany IKEI dla Peterborough

ikea click collect peterborough 0Koniec podróżowania do Milton Keynes po zakupy w IKEI może już wkrótce stać się faktem dla mieszkańców Peterborough. Wszystko za sprawą wniosku firmy do lokalnego urzędu w sprawie uruchomienia w naszym mieście punktu odbioru zamówień (click & collect), który czeka na oficjalną akceptację.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 stop3

aston knight 273x231
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC