1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 6.12.2022
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

*AKTUALIZACJA* Pomoc w odnalezieniu Alexa

alex fitzjohn peterborough polacy polonia ogloszenia 1Lokalna policja zwraca się z prośbą do mieszkańców Peterborough i okolic o pomoc w odnalezieniu niepełnosprawnego mężczyzny. Alex Fitzjohn jest 26-letnim autystą, który w piątek, 24 czerwca, około godziny 10:00 opuścił centrum handlowe Queensgate i od tego momentu nie powrócił do domu oraz nie skontaktował się z najbliższymi.

*** AKTUALIZACJA, 28.06.2022, godz.: 16:18: Alex został odnaleziony cały i zdrowy ***

Alex po raz ostatni widziany był tego samego dnia, około godziny 13:30 w miejscowości Coates blisko Whittlesey.

Mężczyzna, który mieszka w Peterborough, ma przy sobie jedynie swój bilet autobusowy - nie posiada żadnych pieniędzy, kart bankowych czy telefonu.

Prowadzący poszukiwania komisarz Adi Bowman potwierdza, że Alex uwielbia jeździć autobusami, szczególnie w rejonie Peterborough czy Fenland. Dlatego też pasażerów transportu publicznego szczególnie uprasza się o zwiększenie swojej uwagi i pilny kontakt, jeśli uda im się gdziekolwiek zauważyć 26-latka.

Alex ma 167 cm wzrostu, średnią budowę ciała i brązowe włosy. Ostatnio widziano go ubranego w niebieską bluzę z kapturem, szary T-shirt oraz czarne spodnie sportowe z białym paskiem. Mężczyzna niósł ze sobą także czarny plecak z pomarańczowym napisem.

Każdy, kto widział Alexa lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o wykonanie telefonu pod numer 999 i podanie numeru referencyjnego 148 oraz daty 24 czerwca.

alex fitzjohn peterborough polacy polonia ogloszenia

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC