1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.10.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #90

pnw gl 90W ten, miejmy nadzieję, piękny weekend w Peterborough czeka na nas kolejna edycja pewnego różowego biegu. Pojawią się też pierwsze wydarzenia związane ze zbliżającym się Halloween - i to właśnie z nich najbardziej zadowolone powinny być dzieciaki. Będzie też szansa na jesienne zakupy oraz sentymentalna podróż muzyczna do czasów świetności boysbandów. Udanej soboty i niedzieli!

“Wesele” w Showcase Peterborough

wesele uk filmWojciech Smarzowski – twórca niezapomnianych obrazów: „Wołyń", „Drogówka", „Róża" oraz rekordowego hitu „Kler", który w kinach obejrzało ponad 5 milionów widzów, powraca z najbardziej przełomowym dziełem w karierze. Jego najnowszy obraz; “Wesele”, który już budzi wiele kontrowersji, zobaczymy w Showcase Peterborough w listopadzie.

Peterborough na weekend #88

pnw gl 88Przed nami weekend pod hasłem “misz-masz”. Będzie coś dla tych, którzy poszukują pracy na święta. Zadowolone powinny być również te osoby, którym w sercu grają tropikalne rytmy. Wszystkich natomiast zapraszamy do wesołego miasteczka, na dobry car boot i na jeszcze parę innych wydarzeń w Peterborough. Udanej soboty i niedzieli!

Peterborough na weekend #87

pnw gl 87W pierwszy weekend października polecamy gorąco wybranie się na poszukiwanie perełek z dawnych czasów podczas festiwalu antyków, który trwa właśnie w Peterborough Arena. Zapraszamy także od odwiedzenia jednego z najważniejszych zabytków w Peterborough oraz na rejs łódką po malowniczym Overton Lake. Udanej soboty i niedzieli!

Peterborough na weekend #86

pnw gl 86Ten weekend w Peterborough, co stwierdzamy z przykrością, nie będzie obfitował w dużą ilość ciekawych wydarzeń. Udało nam się zebrać dla Was kilka propozycji, niektóre z nich są dość nietypowe. Mamy nadzieję, że ludowy taniec, ekologiczne eventy i wielka demolka równie wielkich kominów przypadną Wam do gustu. Udanej soboty i niedzieli!

Peterborough na weekend #85

pnw gl 85Rozpoczynający się weekend w Peterborough będzie miał dwa polskie akcenty. Szczegóły zebraliśmy dla Was w naszym cotygodniowym przeglądzie sobotnich i niedzielnych wydarzeń miejskich - podpowiemy tylko, że możemy spodziewać się uczty dal ciała i ducha. Dodatkowo, zapraszamy do centrum miasta, na zakupy, do zwiedzania i rozwijania swoich talentów.

“Teściowie” w kinach w UK

tesciowie ukSzalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy, czyli film „Teściowie”, zobaczymy w kinach na terenie całego UK już od 24 września. I uwaga; to nie jest kolejna polska komedia romantyczna – to film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel.

Peterborough na weekend #84

pnw gl 84Rozpoczynający się właśnie weekend upłynie w naszym mieście przede wszystkim pod znakiem Heritage Open Days. To cykliczne wydarzenie ponownie da nam szansę na bezpłatne zbliżenie się do tego, co najlepsze i najpiękniejsze w brytyjskim dziedzictwie historycznym oraz kulturowym. Co jeszcze zaoferuje sobota i niedziela? Zapraszamy do naszego przeglądu i życzymy udanego weekendu!

“Small world” Patryka Vegi w kinie w Peterborough

small world peterboroughNowy, bezkompromisowy film Patryka Vegi – reżysera hitów „Pitbull”, „Kobiety mafii” i „Botoks” - gości właśnie na ekranach polskich kin. Już za kilka dni produkcję zobaczymy także w Showcase Peterborough. Przyjdźcie i przekonajcie się, czy reżyserowi, wedle zapowiedzi, udało się stworzyć obraz o wydźwięku innym niż w dotychczasowych filmach.

Scooter w Peterborough

scooter peterborough ukFormacja, bez której eurodance, rave i happy hardcore nie byłyby takie same; dzięki której część z nas w latach 90. głośno wykrzykiwała sławetne śpiewające pytanie “How much is the fish?” i która sprawiła, że na ulicach znacznie zwiększyła się liczba tlenionych blondynów obciętych na jeża - przyjedzie w październiku do Peterborough.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC