1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

“Kryptonim Polska” w kinach w UK

kryptonim polska 1 polski film komedia uk peterborough bedford luton polacy polonia strona portal ogloszeniaZaskakująca i pełna gwiazd komedia o absurdach naszej rzeczywistości i tematach, których w polskim kinie jeszcze nie było. Dwa zwalczające się środowiska, dwa przeciwstawne pomysły na życie, a w tym wszystkim ona i on... I miłosne uczucie wystawione na największą próbę. O tym, w wielkim skrócie, opowiada film “Kryptonim Polska”, który od 16 września będzie można zobaczyć w kinach w całym UK.

Peterborough na weekend #106

pnw gl 106W ten weekend nasze miasto rozbłyśnie wszystkimi kolorami tęczy. Wszystko oczywiście za sprawą święta społeczności LGBTQIA, które wiąże się z kolorową paradą równości w Peterborough, a następnie dalszym celebrowaniem w The Green Backyard. Polecamy Wam również inne weekendowe wydarzenia - szczegóły w dalszej części artykułu. Udanej soboty i niedzieli!

Forbidden Nights 2022 - show dla pań

forbidden nights gl cyrk striptiz show dla pan peterborough cresset polacy polonia strona ogloszeniaSą takie wieczory w życiu każdej kobiety, które należy spędzić wyłącznie w gronie swoich psiapsiółek. I coś nam podpowiada, że czwartek, 1 września, będzie ku temu znakomitą okazją. To właśnie wtedy do The Cresset w Peterborough zawita grupa męskich tancerzy erotycznych ze swoim najnowszym pokazem Forbidden Nights 2022 #sexycircus.

Peterborough na weekend #105

pnw gl 105Takim weekendom, jak ten, który właśnie rozpoczyna się w Peterborough, mówimy “tak!”. W sobotę i niedzielę w naszym mieście i okolicach będzie się bardzo dużo działo. Spróbujemy wymienić jednym tchem te wydarzenia, które Wam polecamy: Millfield Festival z kolorowym karnawałem, dzień otwarty w remizie strażackiej, wyścig na wodzie w stylu lat 80., piknik pluszowych misiów i inne. Zapraszamy!

Peterborough na weekend #104

pnw gl 104 polacy peterborough weekend ogloszenia strona polonia portalW ten weekend zarówno dzieci, jak i dorośli, będą pozytywnie zajęci szeregiem wydarzeń, które odbędą się w naszym mieście. Razem mogą wybrać się na niezwykłą wystawę dinozaurów, która do Peterborough przyjechała aż z londyńskiego Natural History Museum. Mogą także udać się na wakacyjny szlak z nagrodami do Nene Park. A po wspólnych rozrywkach na dorosłych czeka gin, rum i tequila. Udanego weekendu!

Peterborough na weekend #103

pnw gl 103Już dawno nie mieliśmy tak artystycznego oraz muzycznego weekendu w Peterborough, jak ten właśnie się rozpoczynający. I bardzo dobrze, bo czekają nas niesamowite przeżycia. Zapraszamy na letni koncert Polskiego Ogniska Muzycznego. Zachęcamy do udziału w przesłuchaniach do musicalu. Polecamy także niesamowite widowisko z tańcem irlandzkim w roli głównej. Sprawdźcie nasze propozycje. Udanego weekendu!

Peterborough na weekend #102

pnw gl 102Do miasta przybył cyrk. I jest główną atrakcją weekendu w Peterborough. Zapraszamy zatem na pokazy w sobotę i niedzielę, które odbędą się bez udziału zwierząt - rozrywkę zapewnią wyłącznie artyści i ich niesamowite sztuczki. Dodatkowo czeka nas polska impreza z letnim podrywem, bezpłatne wydarzenie poświęcone modzie i urodzie oraz bardzo edukacyjny rejs po Overton Lake i River Nene.

Peterborough na weekend #101

pnw gl 101Dzisiaj będzie bez owijania w bawełnę. W naszym zwyczajowym przeglądzie wydarzeń weekendowych mamy dla Was pięć propozycji. Zaprosimy Was na kiermasz komputerowo-elektroniczny, na którym zrobimy dobre zakupy w przystępnej cenie. Będzie również karnawał w Queensgate, wystawa luksusowych aut, festiwal sztuki ulicznej i jazz w niedzielę.

Peterborough na weekend #100

pnw gl 100Przed nami weekend, który niesie ze sobą kilka wydarzeń o kompletnie różnej tematyce. Ten, kto lubi imprezy, będzie mógł pobawić się w nowo otwartym w centrum Peterborough miejscu. Miłośników przyrody zachwyci zapewne kwiatowy festiwal. Ci, którzy nie wyobrażają sobie weekendu bez piwa - dostaną jego olbrzymią ilość w dzielnicy Bretton. Będzie też sport i modele kolejek. Udanej soboty i niedzieli!

Peterborough na weekend #99

pnw gl 99Rozpoczynamy weekend, który upłynie pod znakiem obchodzonego w Wielkiej Brytanii Dnia Ojca. Stąd też w naszym przeglądzie lokalnych wydarzeń sobotnio-niedzielnych znajdą się propozycje dla tatusiów. Będzie coś dla ojców-rockmanów, panów lubiących gotowanie i jedzenie, miłośników aut, słuchaczy płyt winylowych czy też tych, którzy lubią mocne wrażenia. Zapraszamy!

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC