1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.7.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

“Druga połowa” w kinach w UK

druga polowa ukNie ma to jak dobra komedia romantyczna. Zwłaszcza jeśli można ją zobaczyć w weekend w kinie. I szczególnie, gdy występuje w niej plejada polskich gwiazd. Już za tydzień na wielkim ekranie, co prawda nie w Peterborough, ale w najbliższych kinach w Huntingdon czy Corby obejrzymy film “Druga połowa” w reżyserii Łukasza Wiśniewskiego.

“Ściema po polsku” w Peterborough

sciema po polsku ukBardzo zabawna, nieprzewidywalna i... prawdziwa komedia o kulisach szołbiznesu, parciu na szkło, łatwej kasie, wielkich ściemach i biznesie „po polsku". Takiej komedii jeszcze nie było! A już na pewno takiej nie wyświetlano w Showcase Petereborough. Zapraszamy więc na przyszłotygodniowy seans “Ściemy po polsku”.

9 sposobów, jak przestać się martwić

jak przestac sie martwicW życiu każdego człowieka bywa tak, że ma wzloty i upadki. Czasami wydaje nam się, że inni to na bank mają lepiej od nas i tylko nam się przytrafia całe zło tego świata. No cóż, chyba nie muszę Ci tłumaczyć, że tak nie jest. Każdy z nas ma problemy i kłopoty na różnym etapie swojego życia. Czasami są one mniejsze, czasami naprawdę przewracają wszystko do góry nogami. Niestety jest to składowa naszego życia. A może właśnie stety?

Nie daj się social mediom!

social media uzależnienie
Dzisiaj chcę Ci zaproponować dietę. Nie, nie, nie zmieniłam branży na dietetyczną. Proponuję Ci dietę odwykową od social mediów. Co dzięki niej zyskasz? Mnóstwo czasu, spokój ducha, lepsze samopoczucie, wyższą samoocenę.

Motywacja do działania — skąd ją brać?

motywacjaJest końcówka stycznia. Pogoda nas nie rozpieszcza. Do tego sytuacja na świecie nie napawa optymizmem. Dwa dni temu mieliśmy Blue Monday — najbardziej depresyjny dzień w roku. Co prawda sam twórca tego pseudonaukowego terminu prowadzi kampanię obalającą ten mit, ale nie da się ukryć, że nie jest to najlepszy czas w roku.

Jak dobrze wyznaczyć cele na 2021 rok

wyznaczanie celowNowy rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wstępuje w nas fala entuzjazmu do składania sobie postanowień noworocznych. Zazwyczaj w pierwszym tygodniu stycznia pojawia nam się myśl: nowy rok — nowy ja. Znasz to? A co, jeśli Ci powiem, że postanowienia noworoczne są do bani?

“25 lat niewinności” w Peterborough

25 lat niewinnosci ukNadszedł w końcu czas powrotu do kin. W nadchodzący weekend zatem polecamy wyjątkową propozycję; głośną polską produkcję, którą zobaczymy w Showcase Peterborough. Mowa o filmie „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”– poruszającym dramacie sensacyjnym, opartym na prawdziwych wydarzeniach, którymi żyła cała Polska.

"Zieja" w Peterborough

zieja uk peterborough bedfordJuż od 4 września pojawi się okazja, aby zobaczyć kolejny polski film na ekranie kina w Peterborough. Tym razem będzie to biograficzna opowieść o księdzu Janie Ziei- współzałożycielu Komitetu Obrony Robotników (KOR). Obraz wyreżyserował Robert Gliński („Cześć Tereska”), a wystąpili w nim czołowi polscy aktorzy.

Kino samochodowe w Peterborough

kino samochodowe peterboroughJuż w ten weekend w Peterborough Arena można będzie obejrzeć siedem propozycji filmowych – wszystko na dużym ekranie, ze świetnym nagłośnieniem i w komfortowych warunkach własnego samochodu. A do wyboru dzięki Adventure Drive-In mamy zarówno coś dla dzieci, jak i klasyki dla tych nieco starszych wraz z nowościami kinowymi.

Truckfest w sierpniu w Peterborough

truckfest peterborough 2020 1Sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała niestety plany wielu wydarzeń, w tym mającego się odbyć w długi weekend majowy Truckfest. Święto miłośników ciężarówek zostało odwołane z powodu koronawirusa – jego 38. edycja powróci jednak do Peterborough Arena w sierpniu.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC