1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.1.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston new OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Jak dobrze wyznaczyć cele na 2021 rok

wyznaczanie celowNowy rok zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wstępuje w nas fala entuzjazmu do składania sobie postanowień noworocznych. Zazwyczaj w pierwszym tygodniu stycznia pojawia nam się myśl: nowy rok — nowy ja. Znasz to? A co, jeśli Ci powiem, że postanowienia noworoczne są do bani?

“25 lat niewinności” w Peterborough

25 lat niewinnosci ukNadszedł w końcu czas powrotu do kin. W nadchodzący weekend zatem polecamy wyjątkową propozycję; głośną polską produkcję, którą zobaczymy w Showcase Peterborough. Mowa o filmie „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”– poruszającym dramacie sensacyjnym, opartym na prawdziwych wydarzeniach, którymi żyła cała Polska.

"Zieja" w Peterborough

zieja uk peterborough bedfordJuż od 4 września pojawi się okazja, aby zobaczyć kolejny polski film na ekranie kina w Peterborough. Tym razem będzie to biograficzna opowieść o księdzu Janie Ziei- współzałożycielu Komitetu Obrony Robotników (KOR). Obraz wyreżyserował Robert Gliński („Cześć Tereska”), a wystąpili w nim czołowi polscy aktorzy.

Kino samochodowe w Peterborough

kino samochodowe peterboroughJuż w ten weekend w Peterborough Arena można będzie obejrzeć siedem propozycji filmowych – wszystko na dużym ekranie, ze świetnym nagłośnieniem i w komfortowych warunkach własnego samochodu. A do wyboru dzięki Adventure Drive-In mamy zarówno coś dla dzieci, jak i klasyki dla tych nieco starszych wraz z nowościami kinowymi.

Truckfest w sierpniu w Peterborough

truckfest peterborough 2020 1Sytuacja epidemiologiczna pokrzyżowała niestety plany wielu wydarzeń, w tym mającego się odbyć w długi weekend majowy Truckfest. Święto miłośników ciężarówek zostało odwołane z powodu koronawirusa – jego 38. edycja powróci jednak do Peterborough Arena w sierpniu.

"Swingersi" w Peterborough

swingersi peterborough bedford 1Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów – a zobaczycie je już w ten weekend w Showcase Peterborough.

Gracze tenisa stołowego poszukiwani

archway peterboroughArchway Table Tennis Academy, jedno z najlepszych miejsc do nauki tenisa stołowego w całym UK, zaprasza młodych zawodników do wstąpienia w szeregi akademii. Gracze powinni mieć od czterech do ośmiu lat. Bezpłatne treningi w Peterborough odbywać się będą cztery razy w tygodniu.

"Bad Boy" w Peterborough

bad boy film ukSieć Showcase, w obliczu zagrożenia koronawirusem, zmniejszyła w swoich kinach ilość dostępnych miejsc na poszczególne seanse o połowę – wszystko po to, aby widzowie zachowali bezpieczną odległość od siebie podczas projekcji. Tym bardziej w ten weekend warto rozważyć wybranie się do kina w Peterborough na seans polskiego filmu "Bad Boy".

"Futro z misia" w Peterborough

futro z misia ukEkipa kultowego filmu „Chłopaki nie płaczą”: Milowicz, Pazura, Lubaszenko, Zbrojewicz, Łazuka; powraca w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. A wraz z nią Sławomir Zapała w brawurowej roli romantyka, który z miłości trafia w samo serce gangsterskich porachunków. "Futro z misia" zobaczymy już w ten weekend w Peterborough.

"Jak zostałem gangsterem" w Showcase

jak zostalem gangsterem ukKolejna mocna, polska pozycja filmowa w kinie Showcase w Peterborough. To film opowiadający o prawdziwym życiu prawdziwego gangstera. Akcja jest oparta na prawdziwych strukturach mafijnych, a w obrazie pojawiają się autentyczne sytuacje. Słowem; "Jak zostałem gangsterem" – historia prawdziwa. Zapraszamy na seanse.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 astonnew

ABC