1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 28.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

"Bad Boy" w Peterborough

bad boy film ukSieć Showcase, w obliczu zagrożenia koronawirusem, zmniejszyła w swoich kinach ilość dostępnych miejsc na poszczególne seanse o połowę – wszystko po to, aby widzowie zachowali bezpieczną odległość od siebie podczas projekcji. Tym bardziej w ten weekend warto rozważyć wybranie się do kina w Peterborough na seans polskiego filmu "Bad Boy".

"Futro z misia" w Peterborough

futro z misia ukEkipa kultowego filmu „Chłopaki nie płaczą”: Milowicz, Pazura, Lubaszenko, Zbrojewicz, Łazuka; powraca w sensacyjnie śmiesznej komedii o przekręcie prawie doskonałym. A wraz z nią Sławomir Zapała w brawurowej roli romantyka, który z miłości trafia w samo serce gangsterskich porachunków. "Futro z misia" zobaczymy już w ten weekend w Peterborough.

"Jak zostałem gangsterem" w Showcase

jak zostalem gangsterem ukKolejna mocna, polska pozycja filmowa w kinie Showcase w Peterborough. To film opowiadający o prawdziwym życiu prawdziwego gangstera. Akcja jest oparta na prawdziwych strukturach mafijnych, a w obrazie pojawiają się autentyczne sytuacje. Słowem; "Jak zostałem gangsterem" – historia prawdziwa. Zapraszamy na seanse.

"Psy 3" w Peterborough

psy 3 ukNa ten film miłośnicy polskiego kina sensacyjnego czekali z wypiekami na twarzy. Już jest i już za moment będziemy mogli go zobaczyć również w Showcase w Peterborough. Mowa oczywiście o trzeciej części "Psów" z Bogusławem Lindą w roli głównej. Zobaczcie, czy kontynuacja spełnia wysokie oczekiwania i czy ma szanse na zyskanie miana kultowej – zapraszamy na sześć seansów w naszym miejskim kinie.

Imprezy sylwestrowe w Peterborough

8sylwester peterborough 2019Najważniejsza noc w roku przed nami. Jeśli jeszcze nie wiecie, gdzie będzie się bawić; nie macie pomysłu na imprezę lub szukacie lepszej niż ta, na której macie być – koniecznie zobaczcie w naszym przeglądzie, co okoliczne kluby, bary i restauracje mają w swojej sylwestrowej ofercie. Już teraz życzymy Wam udanej, szampańskiej zabawy!

"1800 gramów" w Peterborough

1800 gramow ukNowy rok – nowy polski film w kinie w Peterborough. Tym razem będzie to najnowszy projekt TVN, producenta takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”, które przed wielkimi ekranami zgromadziły łącznie imponującą liczbę blisko 10 milionów widzów. W roli głównej zobaczymy Magdalenę Różczkę, której partnerują m.in.: Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Wojciech Mecwaldowski i... raper Grubson.

"Jak poślubić milionera" w Peterborough

jak poslubic milionera uk„Jak poślubić milionera” to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Ich perypetie obejrzymy w kinie w Peterborough już wkrótce.

"Proceder" w kinie Showcase

proceder ukTo jeden z najbardziej oczekiwanych filmów w 2019 roku. I nie ma się co dziwić; opowiada wszak prawdziwą historię człowieka-artysty, którego życie, aż do samego końca, nie było usłane różami i któremu bliskie były problemy egzystencji na marginesie społeczeństwa. "Proceder" obejrzymy już za kilka dni w kinie w Peterborough.

Widowisko ognia i lodu w PE1

fire and ice peterborough oneTo będzie jedna z najbardziej zjawiskowych inauguracji sezonu świątecznego w naszym mieście. Centrum handlowe Peterborough One zaprasza na spektakl ognia i lodu. W programie zapierające dech w piersiach pokazy, scena muzyczna, warsztaty, parada lampionów, no i oczywiście fajerwerki oraz uruchomienie świątecznych dekoracji. A oto szczegóły:

(Nie)znajomi w Peterborough

nieznajomi ukNie ma to, jak wybrać się do kina na film, który rozbawi nas do łez i jednocześnie wzruszy. Nowa polska produkcja w reżyserii Tadeusza Śliwy zapewni widzom takie właśnie emocje. Zapraszamy na seanse filmu "(Nieznajomi)" w kinie Showcase w Peterborough, które rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC