1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.5.2022
   accidentZigZag-Baner Handyman 170x200
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #96

pnw gl 96W ten weekend w Peterborough będziemy mieli przedsmak imprezowego lata. Wszystko za sprawą aż czterech festiwali na świeżym powietrzu, wypełnionych zabawą, rozrywką, muzyką, dobrym jedzeniem oraz trunkiem. I tak na arenę powraca ulubiony Yaxley Festival. Fani motoryzacji ucieszą się z pokazów motocykli i autobusów. A w Nene Park zobaczymy wszystko, z czego Peterborough może czuć się dumne.

Goło i wesoło w Peterborough Lido

nudysci peterborough sliderKolejna edycja Great British Skinny Dip stanie się już za kilka dni okazją dla wszystkich zainteresowanych do zrzucenia swoich fatałaszków, bikini i kąpielówek. Wszystko po to, aby popływać w miejskim kąpielisku w Peterborough w stroju Adama i Ewy - do czego namawia i na co zaprasza lokalny oddział organizacji naturystów brytyjskich.

Peterborough na weekend #95

pnw gl 95Lwia część zaprezentowanych w naszym weekendowym przeglądzie wydarzeń w Peterborough odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę na świeżym powietrzu. I dobrze; z ładnej pogody trzeba korzystać. Będzie więc i kino pod chmurką, i dzień spędzony w miejskim ogródku działkowym. Nie przegapcie też darmowych komiksów oraz kolejnego meczu POSH. Udanego weekendu!

Peterborough na weekend - Early May Bank Holiday

pnw gl early may bank holidayCzas rozpocząć długi majowy weekend w Peterborough! Jak zwykle o tej porze, czeka nas wiele wydarzeń, imprez i atrakcji w naszym mieście. I dosłownie każdy będzie mógł znaleźć wśród nich coś ciekawego dla siebie - o czym przeczytacie w naszym przewodniku. Życzymy dobrej zabawy, odpoczynku i łaskawej pogody na weekend.

Mateusz Socha w Peterborough

mateusz socha ile mozna ukNie od dziś wiadomo, że Polska kabaretami i komedią stoi. Czas, aby zaznać rodzimej rozrywki również w Peterborough. Na początku czerwca do naszego miasta zawita znakomity Mateusz Socha wraz ze swoim równie wybornym i świeżym jak bułeczki z rana programem stand-upowym “Ile można?”. Dobra zabawa gwarantowana - zapraszamy zatem na występ.

Peterborough na weekend #94

pnw gl 94Jeśli tylko pogoda w ten weekend dopisze, będziemy mogli wybrać się z dziećmi, rodziną czy przyjaciółmi do Nene Park i popływać sobie w kajakach, na łódkach czy rowerami wodnymi. A jeżeli nie - zawsze zostaje nam seans kolejnego polskiego filmu w Showcase Peterborough. Będzie też coś dla miłośników sportu oraz wakacyjnych wypraw. Udanego weekendu!

Film “Mój dług” w Peterborough

moj dlug film ukW 1999 roku jego historię zekranizował Krzysztof Krauze. W głośnym „Długu” pokazał jak bezsilność i brak zaufania do organów ścigania może doprowadzić zwykłego człowieka do ostateczności. Ponad 20 lat później drogę do ułaskawienia Sławomira Sikory pokazują twórcy filmu „Mój dług”, który zobaczymy w kinie Showcase w Peterborough od 18 marca.

Peterborough na weekend #93

pnw gl 93Ten weekend w Peterborough upłynie pod znakiem rozpoczęcia ferii szkolnych. Stąd zatem wiele atrakcji dla mniejszych i większych dzieciaków. Nie tylko oni, ale również dorośli, powinni być zachwyceni niezwykłą wystawą klocków Lego. Na wizytę podczas ferii zaprasza również Sacrewell Farm. Będzie też coś dla miłośników sztuki i fanów sportu. Słowem; udanego weekendu!

Kogel-Mogel 4 w Peterborough

kogel mogel 4 ukNadchodzi koniec świata. Oczywiście jedynie w postaci najnowszej polskiej komedii; kontynuacji uwielbianej przez wszystkich serii. Film “Koniec świata czyli kogel-mogel 4”, według zapowiedzi dystrybutora obrazu w UK, zobaczymy w kinie Showcase w Peterborough w dniach 18-20 lutego.

Film “Gierek” w Peterborough

gierek film ukTydzień po oficjalnej premierze najnowszego dzieła Michała Węgrzyna w Polsce, opowieść o I sekretarzu KC PZPR zawita do kin w całej Wielkiej Brytanii. Dystrybutor filmu “Gierek” w UK poinformował, że historię działacza zobaczymy w Peterborough od 28 stycznia. W rolę tytułową wcielił się Michał Koterski.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC