1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 1.7.2022
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #98

pnw gl 98Będzie się działo w te weekend w Peterborough! Od wielkich gwiazd muzycznych, poprzez jedno z największych wydarzeń sportowych w kraju oraz polskie imprezy, na wspaniałych dniach rodzinnej rozrywki kończąc. W sumie opisujemy i polecamy aż dziewięć sobotnich i niedzielnych wydarzeń. Zapraszamy do lektury i udanego weekendu!

 Co?

Koncert Simply Red w Peterborough
Gdzie?
The Embankment w Peterborough
Kiedy?
Sobota, 11 czerwca, start o godzinie 17:00
Za ile?
Bilety w cenie od £57.20 dostępne na stronie: https://simplyred.seetickets.com/event/simply-red/peterborough-embankment/2156105
Opis:
Co tutaj dużo mówić; po prostu koncert Simply Red z gościnnym występem Lisy Stansfield i brytyjskiej saksofonistki Yolandy Brown - czyli gwarancja kilku godzin bardzo dobrej muzyki w przepięknym otoczeniu naszego Embankment.

pnw 362

Co?
Tour of Cambridgeshire 2022
Gdzie?
East of England Showground, Peterborough, PE2 6XE
Kiedy?
Wydarzenie odbywa się w piątek oraz w sobotę, 11 czerwca od 08:00 do 21:00 i w niedzielę, 12 czerwca od 06:30 do 17:30
Za ile?
Koszt wzięcia udziału w poszczególnych wyścigach wytłumaczony jest na stronie:
https://www.tourofcambridgeshire.com/
Również tam można nabyć bezpłatne wejściówki, dla osób, które nie chcą brać udziału w wyścigach kolarskich, a są natomiast zainteresowane wystawą, rozrywką i innymi atrakcjami w East of England Showground.
Opis:
Święto kolarskie w East of England Showground, które można podzielić na dwie części. Pierwsza jest typowo sportowa i polega na wyścigach kolarskich na różnych dystansach, o różnych stopniach trudności, przeznaczonych dla mężczyzn, kobiet i całych rodzin. Na owe wyścigi można się jeszcze zapisać na powyżej podanej stronie. Druga część odbywać się będzie już w samym East of England Showground. I tutaj na gości czeka expo kolarskie, muzyka, rozrywka oraz pyszne jedzenie i picie.

tour 2018

Co?
Peterborough Vegan Market
Gdzie?
Cathedral Square, Peterborough
Kiedy?
Sobota, 11 czerwca od 10:30 do 16:00
Za ile?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Opis:
Ryneczek wypełniony przesmacznymi wegańskimi potrawami, a także produktami spożywczymi, kosmetycznymi oraz odzieżowymi przybywa po raz kolejny do Peterborough.

pnm 2019 3Co?
Central Park Junior Parkrun
Gdzie?
Peterborough Central Park, Park Crescent, PE1 4DZ Peterborough
Kiedy?
Niedziela, 12 czerwca, start o 9:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Oto świetna i zdrowa propozycja spędzenia czasu dla dzieci w niedzielę. Wszystkie w wieku od 4 do 14 lat mogą wziąć udział w 2-kilometrowym bieganiu dla przyjemności. Zbiórka przy parkowej kawiarni.

pnw 118

Co?
St.Botolph's Festival on the Green
Gdzie?
Botolph Green, Orton Longueville
Kiedy?
Sobota, 11 czerwca, start o 10:00
Za ile?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Opis:
Kolejna edycja popularnego festiwalu w dzielnicy Orton Longueville, na który zaproszeni są wszyscy mieszkańcy naszego miasta. To będzie wspaniały dzień pełen atrakcji, wśród których każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Spróbujemy wymienić choć część jednym tchem: karuzele, stoiska handlowe i gastronomiczne, gry, wystawa psów, przelot samolotu RAF (ok 13:00), muzyka, pub, wyścigi animowanych ślimaków (!), dyskoteka dla dzieci, malowanie twarzy i wiele innych.pnw 220

Co?
Wesołe miasteczko przy Lincoln Road
Gdzie?
Millfield, Lincoln Road w Peterborough
Kiedy?
Od piątku do niedzieli, 10-19 czerwca, otwarte w weekend od 13:00 do 21:00 a w dni powszednie od 17:00 do 21:00
Za ile?
Wejście kosztuje 1 funta - atrakcje na terenie wesołego miasteczka dodatkowo płatne.
Opis:
W ten weekend rozpoczyna się ponad tygodniowa zabawa w wesołym miasteczku Johna Thurstona i synów. Na miejscu ponad 40 atrakcji, stoiska i rozrywka dla wszystkich.

pnw 364

Co?
Szalone lata 80’ i 90’ oraz Disco Polo Dance
Gdzie?
Under The Eagle, Saltersgate, Parnwell, Peterborough PE1 4YL
Kiedy?
Sobota, 11 czerwca, 22:00 - 02:00
Za ile?
Wstęp za 6 funtów płatny gotówką
Opis:
Zabawa w rytm muzyki z lat 80. i 90. oraz ulubione przez rodaków disco polo dance. Na miejscu bar, gdzie można płacić kartą.

pnw 363

Co?
Family Fun Day + pomoc dla Ukrainy
Gdzie?
Life Church, 139B Fletton Avenue, Peterborough PE2 8BY
Kiedy?
Sobota, 11 czerwca, 12:00
Za ile?
Wstęp za 2 funty
Opis:
Dzień wypełniony rodzinną rozrywką (szczegóły na poniższym plakacie), z którego dochód zasili Ukrainian Community Peterborough i tym samym zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

pnw 366

Co?
Dzień sportu i dzień otwarty w Polskiej Szkole Sobotniej w Peterborough
Gdzie?
St. John Fisher School, Park Lane PE1 5JN Peterborough
Kiedy?
Sobota, 11 czerwca, 12:00- 14:00
Za ile?
Bilety w cenie 1,50 funta od rodziny
Opis:
Organizatorzy informują: "już 11 czerwca odbędzie się w naszej szkole Dzień Sportu. Będzie to doskonała okazja również, aby zaprosić znajomych, rodzinę i spędzić wspólnie sobotnie popołudnie, poznać ofertę i mury naszej szkoły, porozmawiać z pracownikami i zapisać się na kolejny rok szkolny! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!”

pnw 367

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC