1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 26.11.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Pierogarnia - zamówienia online

pierogarnia peterborough pierogi swieta 1W trakcie drugiego lockdownu restauracja Pierogarnia przy Winslow Road w Peterborough bynajmniej nie zwalnia tempa pracy. I chociaż nie może tradycyjnie ugościć smakoszy w swoim wnętrzu, wydaje przepyszne pierogi i inne dania na wynos oraz dostarcza je pod wskazany adres. Przedstawia również swoje menu świąteczne i zaprasza do składania zamówień online.

Miejsca dla maluchów w Zig Zag

zig zag ofsted 2Dobra wiadomość dla rodziców dzieci w wieku od sześciu tygodni do trzech lat. Zig Zag Day Nursery; przedszkole z polskimi opiekunkami i doskonałą oceną od Ofsted, mieszczące się przy Bourges Boulevard w Peterborough, posiada obecnie wolne miejsca dla najmniejszych brzdąców.

Marsz Niepodległości w Peterborough odwołany

marsz niepodleglosci peterborough 1[Aktualizacja w dalszej części artykułu] W Jedności Siła, Marsz Niepodległości w Peterborough 2019 oraz Komitet Obrony Polski-Wielka Brytania po raz kolejny serdecznie zapraszają na największy Marsz Niepodległości, organizowany poza granicami Polski i odbywający się właśnie w naszym mieście. Data tegorocznego wydarzenia to sobota, 7 listopada.

Zamówienia świąteczne w Pierogarni

pierogarnia peterborough pierogi swieta 1Jak pokazuje doświadczenie, w niektórych przypadkach lepiej zadziałać późno niż wcale. W tym konkretnym jednak przyda się jak najszybsza reakcja. Pierogarnia przy Winslow Road uruchomiła bowiem przyjmowanie zapisów na dania wigilijne, a sądząc po zeszłorocznej popularności oferty świątecznej - warto się spieszyć.

Zapisy do I komunii świętej w Peterborough

komunia peterborough 2017Ważna informacja dla rodziców, opiekunów i rodzin w naszym mieście. Polska parafia pod wezwaniem św. Jana Chrzciciela w Peterborough rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń dzieci do jednego z najważnieszych wydarzeń - przyszłorocznego sakramentu pierwszej komunii świętej.

Polak zatrzymany za posiadanie noża

policja pawel hryniuk noz peterborough kontrola drogowaMężczyzna został oskarżony o posiadanie przy sobie noża bezpośrednio po zatrzymaniu do kontroli drogowej. Sprawa dotyczy 29-letniego Pawła Hryniuka, zamieszkałego przy Bowberry Close w Eye. Policja aresztowała naszego rodaka około godziny 19:00 w środę, 9 września.

Nowe biuro księgowe w Peterborough

accounting solutions peterborough ksiegowoscKolejny polski biznes rozpoczyna swoją działalność w Peterborough. To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy nie są za pan brat ze sprawami urzędowymi, tłumaczeniami czy wnioskami. Mowa bowiem o nowym biurze księgowo-rachunkowym Accounting Solutions Services Ltd.

Trzaskowski ponownie triumfuje w UK

wybory druga tura ukRafał Trzaskowski uzyskał miażdżącą przewagę nad konkurentem i został zwycięzcą drugiej tury wyborów prezydenckich wśród Polaków, którzy oddali swój głos na Wyspach. Uprawnionych do tego było 183 365 osób – w procesie głosowania korespondencyjnego zwrócono 145 013 ważnych kart.

Polacy w UK postawili na Trzaskowskiego

wybory prezydenckie uk 2020 koronawirusPaństwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki głosowania Polaków w Wielkiej Brytanii w pierwszej turze wyborów prezydenckich 2020. Okazuje się, że w pierwszej trójce znaleźli się ci sami kandydaci, którzy uzyskali największe poparcie wśród głosujących w naszej ojczyźnie – jednak kolejność miejsc jest zupełnie inna.

Nowe informacje o wyborach

wybory prezydenckie uk 2020 koronawirusMamy nowy termin wyborów prezydenckich w Polsce – są też nowe zasady dla Polaków w Wielkiej Brytanii, chcących oddać w nich swój głos. Najważniejsza informacja to ta, że w UK zagłosować będziemy mogli wyłącznie korespondencyjnie. Oznacza to, że pakiet wyborczy otrzymamy pocztą na wskazany przez nas adres.

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC