1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.9.2022
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Wielkanoc w parafii w Peterborough

wielkanoc peterborough bedford koronawirus 1Przed nami święta wielkanocne, które w tym roku ponownie będą wyjątkowe z uwagi na pandemię COVID-19. Ze względu na ograniczenia w gromadzeniu i przemieszczaniu się osób, celebrowanie obrzędów Wielkiego Tygodnia w naszej parafii w Peterborough ulegnie zmianie.

 

Plan Wielkiego Tygodnia w parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Peterborough

Wielki Czwartek
19:15 – Msza Święta Wieczerzy Pańskiej

Wielki Piątek
19:15 – Nabożeństwo Męki Pańskiej (składanie ofiar na Ziemię Świętą)

Wielka Sobota
19:15 – Wigilia Paschalna

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
06:00 - Rezurekcja w Peterborough. Później msze święte o godz. 8:00, 10:45, 12:30 i 19:15. W Wisbech msza święta o godz. 8:00.

Poniedziałek Wielkanocny
Msze święte w Peterborough o godz. 10:45, 12:30 i 19:15

Tradycyjne błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny odbędzie się, podobnie jak w zeszłym roku, tylko on-line w Wielką Sobotę, o godz. 11:00.

Nasza parafia przypomina, że na każdą mszę świętą z dwudniowym wyprzedzeniem (nie wcześniej) należy zapisać się wysyłając SMS na parafialny numerr telefonu 078 0116 3544 o treści: Msza dzień, godzina, liczba osób, nazwisko (czyli piszemy, np: Msza, sobota, 19.15, 2 osoby, Kowalski). Na każde nabożeństwo obowiązuje bezwzględny limit osób 72. Napomina również o zasadach parkowania samochodów na parkingach w oddaleniu od kościoła, zachowaniu dystansu społecznego przy i w kościele i niegromadzeniu się, obowiązku poprawnie noszonych maskach i przyłbicach, dezynfekcji rąk przy wchodzeniu i wychodzeniu z kościoła, jedynej formie przyjmowania komunii świętej na stojąco i na rękę oraz stosowaniu jednokierunkowego przemieszczania się w kościele po kolei z zachowaniem bezpiecznego odstępu.

wielkanoc peterborough bedford koronawirus

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC