1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Rekrutacja do szkół w Peterborough

zapisy szkola peterborough 2020Okres świąteczny to dobry moment dla rodziców dzieci urodzonych między 1 września 2016 a 31 sierpnia 2017 na dopełnienie obowiązku zapisu swoich pociech do Reception czyli do zerówki przed szkołą podstawową, zaczynającej się we wrześniu 2021 roku. Termin wysłania aplikacji mija w piątek, 15 stycznia.

Do tego momentu przyjmowane będą również wnioski o przeniesienie dzieci urodzonych w okresie 1 września 2013 - 31 sierpnia 2014 z infant do junior school.


Peterborough City Council
przypomina, że aplikacje można składać online na tej stronie [klik].

Przedtem jednak należy dopilnować, aby zgłoszenie trafiło do właściwego urzędu. Jeśli składa je ktoś, kto mieszka w Peterborough - powinno ono przejść przez Peterborough Admissions Team, nawet jeśli ubiegamy się o miejsce dla dziecka w szkole położonej w innym niż nasze mieście.

Warto również zapoznać się z dokumentem “Primary School Admission” [klik] oraz z opiniami na temat szkół, do których chcemy posłać najmłodszych członków rodziny. Przy okazji przypominamy, że rodzice mogą wybrać aż trzy szkoły, które podobają im się najbardziej, np. z uwagi na ich odległość od domu czy dobre wyniki nauczania. Urząd radzi, aby na naszej liście znalazły się trzy placówki, ponieważ w innym przypadku (np. gdy postawimy tylko na jedną szkołę) dziecko może zostać przypisane do miejsca, którego wcale nie braliśmy pod uwagę.

Wyniki rekrutacji ogłoszone zostaną 16 kwietnia 2021 roku.

zapisy szkola peterborough 2020 plakat

zapisy szkola peterborough 2020 slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC