1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.5.2022
   accidentZigZag-Baner Handyman 170x200
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #96

pnw gl 96W ten weekend w Peterborough będziemy mieli przedsmak imprezowego lata. Wszystko za sprawą aż czterech festiwali na świeżym powietrzu, wypełnionych zabawą, rozrywką, muzyką, dobrym jedzeniem oraz trunkiem. I tak na arenę powraca ulubiony Yaxley Festival. Fani motoryzacji ucieszą się z pokazów motocykli i autobusów. A w Nene Park zobaczymy wszystko, z czego Peterborough może czuć się dumne.

 


Co?

Yaxley Festival
Gdzie?
Middletons Road Recreation Ground, Yaxley
Kiedy?
Piątek, 13 maja: 16:00 - 23:00
Sobota, 14 maja: 12:00 - 23:00
Niedziela, 15 maja: 12:00 - 20:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Cykliczna impreza, którą organizatorzy nazywają „najbardziej ambitnym bezpłatnym wydarzeniem rodzinnym”, oferująca weekendową rodzinną rozrywkę, muzykę wykonywaną na żywo, bar, gorące jedzenie, stoiska handlowe czy wesołe miasteczko. Bedzie zwyczajowa parada (sobota, o godzinie 11:00), pokaz samochodów, wystawa psów i wiele innych atrakcji. Więcej informacji tutaj: http://yaxleyfestival.info/

yaxley festival 2017 slider

Co?
Peterborough Celebrates
Gdzie?
Ferry Meadows Country Park, Ham Lane, Peterborough PE2 5UU
Kiedy?
Piątek, 13 maja: 18:00 - 21:00
Sobota, 14 maja: 11:00 - 21:00
Niedziela, 15 maja: 11:00 - 18:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne
Opis:
Trzydniowy, bezpłatny, przyjazny rodzinom festiwal w Ferry Meadows to okazja do świętowania, zgromadzenia i zaprezentowania wszystkiego, co czyni nasze miasto wspaniałym. Możemy szykować się m.in. na: dużą dawkę muzyki w wykonaniu lokalnych artystów, warsztaty cyrkowe, występy artystów ulicznych oraz teatralnych, pokazy filmowe, sztuki walki, wyzwania sportowe, stoiska gastronomiczne oraz wiele innych.
Szczegóły na: https://www.nenepark.org.uk/news/full-line-up-revealed-for-peterborough-celebrates-festival

pnw 357

Co?
Festival of Motorcycling
Gdzie?
Peterborough Arena, Peterborough PE2 6HE
Kiedy?
Sobota-niedziela, 14-15 maja, 09:00 - 17:00 (w niedzielę) oraz 18:00 (w sobotę)
Za ile?
Bilety dzienne w standardowej cenie 22 funtów dla osób dorosłych oraz bezpłatne bilety dla dzieci dostępne są na stronie:
https://mcnfestival.seetickets.com/content/ticket-options
Opis:
Wielki powrót popularnego Devitt MCN Festival of Motorcycling czyli wydarzenia dla miłośników motorów, motocykli, skuterów czy ścigaczy. O wszystkich jego atrakcjach przeczytać można tutaj: https://www.mcnfestival.com/whats-on/whats-on - my dodamy tylko, że jak zwykle można spodziewać się dobrej rozrywki, muzyki na żywo, świetnych okazji do kupna np. części do motoru, ale przede wszystkim motorowych pokazów, demonstracji, wystaw, wyścigów, sztuczek i palenia opon.

pnw 321 festival of motocycling

Co?
Peterborough Disco Polo Dance
Gdzie?
Under The Eagle, Saltersgate, Parnwell, Peterborough PE1 4YL
Kiedy?
Sobota, 14 maja, 22:00 - 02:00
Za ile?
Wstęp za 6 funtów
Opis:
Kolejna edycja polskiej imprezy disco polo, tym razem ze zmianą lokalizacji z Flame Bar przy Broadway na Under The Eagle w dzielnicy Parnwell.

pnw 358

Co?
BusFest 2022
Gdzie?
Miejscowość Whittlesey
Kiedy?
Niedziela, 15 maja, 10:00 - 17:00
Za ile?
Wydarzenie bezpłatne, program eventu do zakupienia za 6 funtów.
Opis:
Jubileuszowa edycja zgromadzenia entuzjastów klasycznych i zabytkowych autobusów. Bezpłatny dojazd, oczywiście autobusem, na wydarzenie, wystawę autobusów i zabawę na pięciu trasach: Peterborough, Ramsey, March, Turves, Yaxley & Thorney.
Więcej informacji na: http://www.easternbusgroup.co.uk/busfest.html

pnw 359

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC