1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.5.2022
   accidentZigZag-Baner Handyman 170x200
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Goło i wesoło w Peterborough Lido

nudysci peterborough sliderKolejna edycja Great British Skinny Dip stanie się już za kilka dni okazją dla wszystkich zainteresowanych do zrzucenia swoich fatałaszków, bikini i kąpielówek. Wszystko po to, aby popływać w miejskim kąpielisku w Peterborough w stroju Adama i Ewy - do czego namawia i na co zaprasza lokalny oddział organizacji naturystów brytyjskich.

Owa wyzwalająca aktywność, oprócz poprawy samopoczucia, wzmocnienia pewności siebie i redukcji stresu ma również swój szczytny cel. Jest nim zebranie funduszy dla British Heart Foundation.

Kąpiel na golasa w Peterborough Lido odbędzie się w sobotni wieczór, 28 maja. Swoje bilety wstępu zarezerwować można przy pomocy następującego linku:
https://shop.bn.org.uk/products/peterborough-lido-2022

Rzecznik akcji, Andrew Welch, potwierdza, że uczestnictwo w różnych sesjach czy spotkaniach naturystów cieszy się na Wyspach coraz większą popularnością. Co roku do stowarzyszenia British Naturism zapisuje się o 10% więcej nowych członków. Baseny w całym kraju wynajmowane są w celu pływania zgodnego z naturą, a bilety na wydarzenia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

- To przeżycie jest uwalniające i daje dużo radości – komentuje rzecznik British Naturism. - Miliony ludzi na całym świecie doświadczają tego prostego antidotum na stres życia codziennego. Chcemy, aby idea dotarła do jeszcze większego grona osób.

skinny dip peterborough lido slider

Skinny Dip w Peterborough Lido

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC