1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 4.7.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

Śmiertelny wypadek przy Fletton Parkway

wypadek perkins peterborough 2019Trzy osoby poniosły śmierć w wyniku kolizji, do której doszło parę minut po północy, w niedzielę 14 kwietnia, przy Fletton Parkway w Peterborough. Według ustaleń służb, kierowca Forda Rangera, który zjeżdżał w stronę dzielnicy Stanground, poruszał się po niewłaściwym pasie jazdy i uderzył czołowo w drugie auto, zabijając jego wszystkich pasażerów. Sprawca wypadku został przewieziony do szpitala – jego stan jest krytyczny, ale stabilny.

Kierowca, 26-latek pochodzący z okolic Spalding, został jednocześnie aresztowany pod zarzutem spowodowania śmierci przez niebezpieczną jazdę i za jazdę pod wpływem alkoholu i/lub narkotyków.

Odcinek drogi, na którym doszło do wypadku, został w niedzielę na krótki czas zamknięty.

Osobami, które poniosły śmierć w Renault Megane były: 21-letnia Jana Kockova i jej 19-letni brat Tomas Kocko (zamieszkali przy Hinchciffe) oraz narzeczony Jany; Marko Makula, lat 22, z Reeves Way w Peterborough. Cała trójka pochodziła ze Słowacji. Para narzeczonych osierociła dwójkę małych dzieci.

Przyjaciółka rodziny Makula zainicjonwała internetową zbiórkę pieniędzy na pogrzeb ofiar tego tragicznego wypadku. Dzięki ludziom dobrej woli udało się już zgromadzić około dwóch tysięcy funtów, które zostaną przekazane rodzinom zmarłych. Zbiórka trwa nadal, można ją śledzić i wziąć w niej udział klikając w ten link: https://www.gofundme.com/funeral-fund-for-victims-of-peterborough-car-crash

Jeśli byliście świadkami opisywanej kolizji, policja prosi o telefon pod numer 101 (trzeba podać numer referencyjny 2 z dnia 14 kwietnia) lub kontakt za pomocą: www.cambs.police.uk/report 

 

Slowacy

 

slowacy 1

 

slowacy 2

 

slowacy 3

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 stop3

aston knight 273x231
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC