1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.1.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Pilne zamknięcie parkingu Northminster

northminster parking peterborough 2019Został wybudowany czterdzieści lat temu, a obecnie nie nadaje się już do użytku. Według raportu specjalistów parking przy Northminster, zarządzany przez Peterborough City Council, może stwarzać niebezpieczeństwo dla swoich użytkowników. Urząd podjął zatem decyzję, że miejsce zostanie zamknięte dzisiaj o północy.

Urząd zamówił przegląd strukturalny parkingu w kwietniu tego roku, aby dowiedzieć się, jak długo jeszcze miejsce postoju może posłużyć mieszkańcom Peterborough i przyjezdnym oraz jakie będą koszty jego ewentualnego odnowienia.

Wnioski płynące z raportu są jednoznaczne; albo urząd wyłoży pokaźną sumę na wykonanie kapitalnego remontu parkingu, albo po prostu dokona jego wyburzenia.

Tak czy owak, rekomendacją specjalistów było pilne wyłączenie parkingu z publicznego użytku – i Peterborough City Council do tego zalecenia się zastosował.

W raporcie znalazło się dodatkowo stwierdzenie, że lokale handlowo-usługowe na parterze budynku oraz publiczne toalety mogą pozostać otwarte, jeśli tylko na górze nie będzie aut.

W ciągu następnych kilku tygodni urzędnicy zadecydują o przyszłości parkingu Northminster.

Kierowcy mogą już teraz korzystać z alternatywnych miejsc postoju, m.in. z najbliższego parkingu przy Wellington Street (opłata £4 za dzień) albo z parkingu przy Dickens Street lub Brook Street.

 

northminster parking peterborough slider 2019

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC