1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 11.7.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

Śmiertelny wypadek na A1139

wypadek rondo eyeWczoraj, tj. w poniedziałek, 29 lipca, około godziny 23:00, doszło do kolejnego już wypadku na trasie A1139 Frank Perkins Parkway. W jego wyniku zginęły trzy osoby; kierowca i pasażerowie samochodu. Policja jest w trakcie ustalania szczegółów kraksy. Relacje naocznych świadków przedstawiają jednak przerażający scenariusz.

Najprawdopodobniej auto próbowało zjechać z drogi A1139 i wjechać na rondo Eye Roundabout - jednak pędziło z taką prędkością, że uderzyło w krawężnik. Następnie przeleciało nad maską innego samochodu, uderzyło w kolejny krawężnik, lampę uliczną i drzewa, zanim finalnie zatrzymało się na środku ronda.

Świadkowie błyskawicznie wezwali służby ratunkowe. Mimo przeprowadzonej resuscytacji, trzech podróżujących autem mężczyzn zmarło.

Wypadek spowodował nocne wyłączenie pobliskich tras z ruchu drogowego oraz poranne korki.

Policja apeluje do świadków i kierowców z kamerami samochodowymi, które mogły nagrać przebieg zdarzenia, o zgłaszanie się telefonicznie pod numerem 101 (należy podać: Op Blackmore) lub poprzez internet: www.cambs.police.uk/report.

 

wypadek rondo eye slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 stop3

aston knight 273x231
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC