1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 28.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

Lodowisko na święta

lyzwy 2019 peterboroughMałą namiastkę zimowej aury, kiedy pogoda za oknem bardziej przypomina inną porę roku i zarazem okazję do uczynienia czegoś dobrego w te święta proponuje Peterborough Ice Planet i zaprasza w Boże Narodzenie na jazdę na łyżwach dla szczytnego, charytatywnego celu.

Oferta jest prosta – wystarczy w dniu 25 grudnia, w godzinach 10:00 – 12:00 przyjść do obiektu przy Mallard Road w dzielnicy Bretton, kupić bilet, a potem do woli bawić się jeżdżąc na łyżwach przy dźwiękach świątecznej muzyki. To będzie świetna rozrywka dla najmłodszych i także tych nieco starszych.

Dochód ze sprzedaży wejściówek zasili konto MS Society czyli organizacji pomagającej chorym na stwardnienie rozsiane. Zostanie on specjalnie przeznaczony na akcję Stop MS, której założeniem jest zebranie ponad stu milionów funtów przez okres dziesięciu lat, aby pomóc wyleczyć wszystkich zmagających się z SM.

Bilety w cenie £6 dostępne są na stronie:
https://iceaccount.co.uk/new-promotions/peterborough/home?promotion=day  

Lodowisko czynne będzie w każdy dzień do końca grudnia:

lyzwy 2019 peterborough plakat

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC