1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 25.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

Setki miejsc pracy u producenta warzyw

gs growers koronawirus PRACAJeden z największych producentów warzyw w UK, firma G's Growers z siedzibą w Ely, mierzy się obecnie z problemem w rekrutacji sezonowych pracowników z krajów europejskich, w związku z pandemią koronawirusa i wynikającymi z niej ograniczeniami w podróżowaniu. Do obsadzenia ma 2,500 stanowisk pracy, w tym część w Cambridgeshire i poszukuje chętnych do pracy za ponad £400 tygodniowo.

G's Growers uruchomiło w zeszłym tygodniu kampanię Feed Our Nation, która ma zachęcić kandydatów mieszkających w UK do wysyłania aplikacji i starania się o pracę w charakterze m.in.: operatorów maszyn, line leaders, kierowców wózków widłowych i traktorów czy pakowaczy w Cambridgeshire, Norfolk, Sussex i West Midlands.

Więcej informacji o aktualnych ofertach pracy w firmie znajduje się tutaj.

Pierwsze efekty kampanii są już widoczne; dyrektor marketingowy firmy potwierdził, że swoje CV wysyłają przede wszystkim studenci, osoby pracujące w branży rekreacyjnej i wypoczynkowej oraz samozatrudnieni, którzy w czasie pandemii nie pracują bądź pracują w okrojonym wymiarze godzin.

G's Growers powstała siedemdziesiąt lat temu – obecnie dostarcza świeże warzywa, m.in. seler i sałatę do największych sklepów oraz sprzedawców w kraju.

gs growers koronawirus praca slider

Komentarze   

0 #1 bestbloger 2020-04-07 08:18
in the beyond ten years,

china's vegetable manufacturing continues to boom,

ranked first in the world for years,

and the increase rate of vegetable output is higher than the growth of the planting location.

https://www.bestbloger.com
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC