1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 7.8.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Plany IKEI dla Peterborough

ikea click collect peterborough 0Koniec podróżowania do Milton Keynes po zakupy w IKEI może już wkrótce stać się faktem dla mieszkańców Peterborough. Wszystko za sprawą wniosku firmy do lokalnego urzędu w sprawie uruchomienia w naszym mieście punktu odbioru zamówień (click & collect), który czeka na oficjalną akceptację.

Usługa "zamów i odbierz" miałaby być dostępna przy centrum dystrybucji IKEI w Kingston Park, tuż obok Fletton Parkway.

Gigant meblowy wniósł o dokonanie poprawek w istniejącym już dla budynku pozwoleniu budowlanym, uwzględniając przy tym miejsce, które umożliwi sprawne realizowanie odbioru internetowych zakupów dla domu i ogrodu. Ilustracja zmian przedstawia się następująco:

ikea click collect peterborough plan

ikea click collect peterborough plan 1

ikea click collect peterborough plan 2

Częścią planu jest również nowa droga dla samochodów klientów oraz ścieżki dla pieszych – wszystko przebiegające z dala od stref załadunku i rozładunku. Powstanie również nowy parking oraz jasne i czytelne znaki informacyjne.

Centrum dystrybucji IKEA w Peterborough działa od piętnastu lat. Firma obecnie stara się przygotować na zmieniające się warunki handlu i coraz większe zapotrzebowanie na zakupy online – stąd chęć stworzenia punktu odbioru zamówień, który przy okazji wygeneruje nowe miejsca pracy.

Urząd miasta ma teraz czas na podjęcie decyzji w sprawie złożonego przez IKEĘ wniosku.

***AKTUALIZACJA***

05.04.2020 - Urzędnicy są na "tak"! Peterborough City Council dał zielone światło planom sieciówki, więc możemy spodziewać się uruchomienia w naszym mieście punktu odbioru zamówień click & collect. 

ikea click collect peterborough

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
TANIE KURSY UK NA WSZYSTKIE WOZKI WIDLOWE I MASZYNY BUDOWLANE, UPRAWNIENIA UK I SZKOLENIA UK – PROMOCJA OD £150
ABC