1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 1.3.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbudaston new OMEGA POPRAWIONE   
 SHA baner  

Wirtualna iluminacja w Peterborough

iluminacja peterborough 2016 sliderW tym roku mieszkańcy Peterborough zostaną wprowadzeni w świąteczny nastrój wirtualną relacją z uruchomienia miejskiej iluminacji. Tym samym tradycji nie stanie się zadość i z uwagi na COVID-19 widzowie nie będą mogli zebrać się oraz bawić na Cathedral Square. Czeka ich za to oglądanie piętnastominutowego, wcześniej nagranego przedstawienia, transmitowanego przy pomocy różnych platform.

Owa transmisja z włączenia lampek i dekoracji świątecznych odbędzie się w środę, 2 grudnia, o godzinie 19:00. Właśnie wtedy wystarczy wejść na stronę urzędu miejskiego bądź na jego profile w mediach społecznościowych i obejrzeć show. Będzie ono dostępne również na stronach BBC Radio Cambridgeshire, Peterborough Community Radio oraz Peterborough Live.

Gospodarzem wydarzenia online będzie prezenter BBC Radio Cambridgeshire i Peterborough Community Radio; Kev Lawrence. Dołączą do niego goście oraz święty Mikołaj we własnej osobie.

Dodatkowo, mieszkańcy naszego miasta otrzymają szansę na wybranie swojego ulubionego, lokalnego bohatera spośród osób nominowanych m.in. przez organizacje charytatywne. Zwycięzca zdobędzie nie tylko tytuł, ale zaszczyt osobistego uruchomienia miejskiej iluminacji. Głosować można tutaj: https://www.surveymonkey.co.uk/r/pboro-unsung-hero do południa w czwartek, 19 listopada.

Peterborough City Council ma nadzieję, że wraz z ewentualnym końcem lockdownu w dniu 2 grudnia, będziemy się cieszyć z wesołego miasteczka i bożonarodzeniowego targu w centrum miasta.

iluminacja swiateczna peterborough 2020 plakat

iluminacja peterborough 2016 slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 astonnew

ABC