1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 27.7.2021
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough ponownie najgorszym miastem do życia w UK

Hampton peterboroughplJuż po raz trzeci z rzędu nasze miasto zdobyło niechlubne pierwsze miejsce w rankingu portalu ilivehere.co.uk i tym samym zostało ogłoszone najgorszym miejscem do życia w UK w 2021 roku. W głosowaniu Peterborough pokonało takie miejscowości, jak Halifax, Liverpool, Luton, Hull, Huddersfield czy Bradford.

W tegorocznym konkursie oraz przesyłaniu swoich opinii o danym mieście udział wzięło 125,681 osób odwiedzających stronę. Według redakcji portalu; Peterborough otrzymywało od nich „szokującą” liczbę głosów od momentu rozpoczęcia plebiscytu do ostatnich chwil jego trwania.

Chociaż w zeszłym roku nasze miasto zdobyło podium niewielką różnicą głosów, to w 2020 przewaga nad drugim miejscem była kilkutysięczna. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że organizatorzy głosowania odjęli Peterborough ponad dwa tysiące głosów ze względu na ich fałszowanie.  

„Mieszkałem w Peterborough przez 15 lat i wszystko, co mogę powiedzieć, to: wow, jaka cholerna dziura” – tak brzmi jeden z najsubtelniejszych komentarzy o naszym mieście.

Inne opinie w rankingu na najgorsze miejsce do życia w UK, który należy traktować z przymrużeniem okna, są dostępne na stronie ilivehere.co.uk [KLIK].

centrum miasta peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC