1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.5.2022
   accidentZigZag-Baner Handyman 170x200
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Świąteczna iluminacja Peterborough 2021

iluminacja peterborough 2017Długo wyczekiwane świąteczne wydarzenie w centrum miasta odbędzie się już w ten piątek, 18 listopada przy Cathedral Square. Mowa oczywiście o iluminacji bożonarodzeniowej, której uruchomienie uroczyście i oficjalnie rozpocznie okres świąteczny w Peterborough. Czego w tym roku możemy się spodziewać podczas imprezy?

Główną atrakcją będzie prezentacja nowych dekoracji świątecznych na Cathedral Square oraz Bridge Street. W zupełnie świeżym, świątecznym wydaniu zobaczymy Guildhall oraz ratusz.

W centrum zainteresowania na pewno znajdzie się 12-metrowa świerkowa choinka, przepięknie udekorowana kolorowymi ozdobami. Drzewko już teraz można podziwiać przy Guildhall i trzeba przyznać, że prezentuje się ono zupełnie inaczej niż miejska choinka z kilku poprzednich lat, która była utrzymana w zimnej i srebrnej kolorystyce.  

Rolę wodzireja piątkowego wydarzenia po raz kolejny przyjmie Kev Lawrence z PCRfm Breakfast Show. Na scenie w godzinach 17:00 - 19:00 zaprezentują się różni artyści, m.in.: aktorzy świątecznej pantomimy z The Cresset, Key Theatre i New Theatre w Peterborough, Courtney Pudney, Tommy Philpott, George Elliott i jego zespół Upon This Rock czy Cecil Farayi.

Zobaczymy też włodarzy miasta oraz świętego Mikołaja we własnej osobie.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku, z powodu pandemii koronawirusa, iluminacja świąteczna w Peterborough miała charakter wirtualny. W tym roku wydarzenie odbędzie się przy obecności publiczności - organizatorzy przypominają jednak, że rekomendowane jest założenie maseczki podczas przebywania w tłumie i zachowanie w miarę możliwości innych środków ostrożności.

iluminacja peterborough 2016 slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC