1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 1.7.2022
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Śmierć mężczyzny w Peterborough - policja apeluje o pomoc

apel policja cambs police.pngWczoraj, tj. we wtorek 14 grudnia, około godziny 16:37 przy ulicy Alderman’s Drive w Peterborough doszło do fatalnej w skutkach kolizji. W wyniku wypadku, w który zaangażowany był również autobus, życie na miejscu stracił pieszy. Policja próbuje teraz dokonać identyfikacji mężczyzny i prosi o pomoc mieszkańców naszego miasta.

Zmarły był białym mężczyzną o wzroście około 172 cm i szczupłej budowie ciała. Przypuszcza się, że wiek ofiary to około 50 lat. Miał przerzedzone włosy w kolorze jasnobrązowym oraz jasny zarost na twarzy. Ubrany był w ciemne ubrania i klapki.

Ofiara posiada kilka charakterystycznych tatuaży; skorpiona na prawym ramieniu, chińskiego smoka na lewym ramieniu, różę po lewej stronie klatki piersiowej, imię „Ada” na lewym bicepsie oraz cztery imiona na prawym przedramieniu, które są nieczytelne.

Jeśli ktokolwiek rozpoznaje mężczyznę z powyżej przedstawionego opisu, proszony jest o kontakt z lokalną policją pod numerem telefonu 101 (należy podać numer 405 z dnia 14.12). Można również skorzystać z czatu internetowego, dostępnego na tej stronie:https://www.cambs.police.uk/information-and-services/Contact/Contact

aldermans drive peterborough slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC