1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 1.7.2022
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Dwóch nastolatków zginęło w wypadku

apel policja cambs police.pngDo tragicznego w skutkach zdarzenia doszło koło Peterborough w ten weekend, a dokładniej w sobotę, 14 maja, około godziny 12:50. Właśnie wtedy niebieskie BMW 320, którym trzy osoby przemieszczały się Crowland Road w kierunku miejscowości Crowland, wypadło z trasy i uderzyło w most.

Na miejscu prawie natychmiast pojawiły się służby ratunkowe. Zarówno kierowcę, jak i dwóch pasażerów BMW, przetransportowano do Addenbrooke’s Hospital w Cambridge.

Kierowca, 16-latek z Peterborough, wciąż przebywa w szpitalu z poważnymi obrażeniami. Został objęty aresztem przez policję.

Niestety jego współpodróżujących nie udało się uratować. Chłopcy w wieku 13 i 17 lat zmarli w niedzielę, 15 maja. Byli mieszkańcami naszego miasta.

Policjanci apelują o kontakt do każdego, kto był świadkiem kolizji, widział pojazd w momentach poprzedzających wypadek lub każdego, kto ma odpowiednie nagranie z kamery samochodowej. Ze służbami można skontaktować się przy użyciu czatu internetowego, powołując się na incydent 29 z 14 maja. 

wypadek rondo eye slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC