1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 19.2.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbud OMEGA POPRAWIONE   SZKOLA INTERNETOWA BANER
 SHA baner  

Więcej ofert pracy w Carworld

nowy carworldNiedawno informowaliśmy o możliwości podjęcia zatrudnienia na stanowisku sprzedaży i obsługi klienta w największym komisie samochodowym w rejonie East Anglia. Obecnie Carworld Car Supermarket w Peterborough poszukuje również osób do pracy na stanowiskach sprzątaczy oraz pracowników do czyszczenia aut/mechaników.

Zainteresowane osoby proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej informacji o oferowanych stanowiskach pracy dostępnych jest w salonie sprzedaży Carworld przy Ivatt Way w Peterborough.

Przypominamy, że wciąż otwarta jest rekrutacja dla tych, którzy chcą związać swoją karierę zawodową z branżą motoryzacyjną – a podczas wykonywania obowiązków posługiwać się zarówno językiem angielskim, jak i polskim. Od kandydatów do pracy w działach sprzedaży i obsługi klienta wymagana jest biegła znajomość języka polskiego i angielskiego. Przyszli pracownicy będą musieli pracować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, również w weekendy.

Komentarze   

+1 #1 zbigniew100 2017-04-19 13:17
ineresuje mnie ta praca
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
carworld new
KURSY I SZKOLENIA NA MASZYNY BUDOWLANE CPCS – CSCS TAKIE JAK- KOPARKI – WYWROTKI - WALCE – WOZKI TELESKOPOWE – LADOWRKI CPCS – IPAF LUBDRIVER  CPC 35H . SZUKASZ PRACY ? PODNIES SWOJE KWALIFIKACJE I ZACZNIJ ZARABIAC WIECEJ !
ABC