1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 6.12.2022
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Nowe przedszkole w Peterborough już otwarte!

belsize peterborough logoJuż wcześniej informowaliśmy na naszej stronie o planach, a dziś możemy oficjalnie potwierdzić, że Peterborough wzbogaciło się o kolejne przedszkole z polskimi opiekunkami. To Belsize Day Nursery, mieszczące się w Belsize Community Centre przy Celta Road (PE2 9JA). Drzwi placówki otwarte są dla dzieci w wieku 2-5 lat – najbliżej będą miały te z dzielnic Fletton i Woodston, ale przedszkole z chęcią przyjmie najmłodszych również z innych rejonów miasta.

Belsize Day Nursery to oddział dobrze znanego przedszkola Zig Zag w Peterborough, które z powodzeniem, od ponad trzech lat, zapewnia opiekę przedszkolną dla maluszków (w tym dla dużej grupy polskich dzieci) na najwyższym poziomie i pod okiem wykwalifikowanego personelu.

Nowe przedszkole oferuje rodzicom dogodne ceny oraz bezpłatną wczesną edukację; refundację dla dzieci dwuletnich oraz 15 darmowych godzin w tygodniu dla dzieci w wieku 3 i 4 lat. Przy czym, a jest to ważna uwaga szczególnie dla pracujących rodziców, w przedszkolu można liczyć na elastyczne sesje.

Centrum jest profesjonalnie wyposażone i posiada przestronne, ładne i, co istotne w przypadku maluchów, czyste sale. Dzieciaki cieszyć się będą dostępem do ogrodu oraz darmowymi, świeżymi i zdrowymi przekąskami. Specjalnie dla nich przygotowane zostaną ciekawe zajęcia edukacyjne, prowadzone przez doświadczone opiekunki. Wszyscy pracownicy są wykwalifikowani a ich praca opiera się na sprawdzonym programie nauczania. Sprawiają oni, że w przedszkolu panuje atmosfera akceptacji i bezpieczeństwa.

Życzeniem wielu rodziców w Peterborough jest to, aby dzieci wychowywane i edukowane były przez polskie opiekunki. Belsize Day Nursery zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest rodzimy personel i swoją kadrę planuje dostosować do powyższych wymagań. Przedszkole poszukuje polskiej przedszkolanki z doświadczeniem. Po więcej informacji prosimy o kontakt mailowy z kierownictwem przedszkola.

Przedszkole jest otwarte w czasie semestrów szkolnych w godzinach 9.00 – 16.00.

Jeśli są wśród Was rodzice zainteresowani zapisaniem dzieci do placówki lub uzyskaniem o niej większej ilości informacji, zapraszamy do kontaktu: 07938409165, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ilość miejsc przedszkolnych jest ograniczona. Zachęcamy także do odwiedzenia strony przedszkola na Facebooku: Belsize Day Nursery. 

przedszkole belsize peterborough 1

przedszkole belsize peterborough 2

przedszkole belsize peterborough 3

Artykuł sponsorowany

 

Komentarze   

+2 #1 Malgorzata 2015-03-19 19:13
Sliczne,przytul ne i kolorowe.Przyje zdzam do Peterborouhg w czerwcu,moim marzeniem jest praca z maluchami.Mam doswiadczenie i tytul opiekunki dzieciecej 0-5años chetnie sie zglosze do was,pozdrawiam: )
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC