1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 6.12.2022
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Dzień Matki w Peterborough

dzien matki peterboroughPolskie święto wszystkich mam wypada co prawda dopiero 26 maja, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby Dzień Matki świętować po angielsku czyli w najbliższą niedzielę, 6 marca. Przed Wami kilka różnych propozycji dla mam, babć i całych rodzin, z których można skorzystać w Peterborough i okolicach.

 

 

 

Dla mamy-pięknisi

Imagine Spa w Best Western Orton Hall Hotel (The Village, Orton Longueville, Peterborough, PE2 7DN) zaprasza mamy i córki na wspólne oddanie się w dłonie specjalistów, którzy wprowadzą je w stan odprężenia i niesamowitego relaksu. Do wyboru zabiegi z długiej listy, wykonywane w pokojach dla dwóch osób. Zarezerwować można poranek, popołudnie czy nawet cały dzień w spa. Więcej informacji oraz voucher, uprawniajacy do 25% zniżki, znajduje się na stronie:

http://imaginespa.co.uk/peterborough/spa-parties/mother-daughter-spa-days/

 

mama spa peterborough

 

Dla mamy-z rodziną

Warto skorzystać z faktu, że z okazji Dnia Matki gospodarstwo Sacrewell funduje mamom i babciom bezpłatny wstęp. Jeśli jeszcze tam nie byliście, na pewno warto się wybrać. A na miejscu, szansa na poobserwowanie sielskiego życia wiejskiego czy też możliwość poznania najmłodszych mieszkańców farmy, owieczek, które przyszły na świat 1 marca.
Adres: Sacrewell, Thornhaugh, Peterborough, PE8 6HJ

mama sacrewell peterborough

 

Dla mamy-ekolożki

Mamy być może będą chciały wziąć udział w projekcie PECT, który zakłada zasadzenie ponad 180,000 drzew w okolicy Peterborough – po jednym na każdego mieszkańca miasta. Specjalnie dla mam, organizatorzy zarezerwowali datę sobotnią, 5 marca, w godzinach 11.30 – 16.00 w Bretton Woods (koło Essendyke). Pamiętajcie o ubraniu odpowiednim do warunków pogody!

 

mama peterborough las

 

Dla mamy-smakoszki

Dwu-lub trzydaniowy, pyszny obiad w pubie Fox & Hounds w Peterborough – oto kolejny pomysł dla mam na spędzenie miłego popołudnia. W karcie do wyboru m.in. koktajl krewetkowy, burgery, kurczak po karaibsku, sernik milionera czy rolada toffi. Dwa dania za £16.99, a trzy za £19.99 (lub przy rezerwacjach posiłku po 19.00 – trzecie danie gratis). Adres: Thorpe Road, Longthorpe, Peterborough, PE3 6NB.

 

mama fox hounds peterborough

 

Dla mamy-słuchaczki

W niedzielę, od godziny 17.00, w Peterborough Cathedral odbędzie się bezpłatny, półgodzinny recital na organach w wykonaniu Davida Humpreysa – warto posłuchać!

 

mama katedra peterborough

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC