1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.5.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

450 nowych domów w Peterborough

keep moats peterboroughFirma deweloperska Keepmoat Homes zainaugurowała drugi etap budowy domów przy Manor Drive w Peterborough, w ramach nowego budownictwa o nazwie Roman Fields. Okolica tym samym wzbogaci się o 450 nieruchomości. Pozwolenie na budowę wydano jeszcze latem zeszłego roku – prace na dobre rozpoczną się w przyszłym miesiącu.

Przedsmak dla potencjalnych nabywców, chcących zapoznać się z charakterystyką i jakością zabudowy, już serwują dwa domy pokazowe.

Pierwszy etap konstrukcji dostarczył 87 nowych domów – obecnie wszystkie są zamieszkane.

Deweloper potwierdził, że nieruchomości przy Manor Drive cieszą się dużą popularnością, na którą wpływ ma przede wszystkim bliskość centrum miasta i stacji kolejowej.

Domy, położone również w pobliżu innych udogodnień np. sklepów, szkół i ośrodków rekreacji, stanowią dobry kompromis pomiędzy jakością a ceną dla osób nabywających nieruchomość po raz pierwszy. Szacuje się, że tacy nabywcy to 72% wszystkich klientów Keepmoat Homes.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 

aston knight 273x231
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC