1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 16.5.2022
   accidentZigZag-Baner Handyman 170x200
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Peterborough na weekend #90

pnw gl 90W ten, miejmy nadzieję, piękny weekend w Peterborough czeka na nas kolejna edycja pewnego różowego biegu. Pojawią się też pierwsze wydarzenia związane ze zbliżającym się Halloween - i to właśnie z nich najbardziej zadowolone powinny być dzieciaki. Będzie też szansa na jesienne zakupy oraz sentymentalna podróż muzyczna do czasów świetności boysbandów. Udanej soboty i niedzieli!

Co?

Race for Life 2021
Gdzie?
East of England Arena and Events Centre, East of England Showground, Alwalton, Peterborough, PE2 6XE
Kiedy?
Niedziela, 24 października, pierwszy bieg rozpoczyna się o godzinie 11:00
Za ile?
Uczestnictwo w biegach to koszt £14.99 od osoby dorosłej i £10 od dziecka (dzieci poniżej szóstego roku życia mogą wziąć udział w wydarzeniu za darmo i bez potrzeby rejestracji). Należy zarejestrować swoje uczestnictwo w imprezie na stronie:
https://raceforlife.cancerresearchuk.org/
Opis:
Gorąco zapraszamy także na Race for Life – charytatywny bieg urządzony przez organizację charytatywną Cancer Research UK oraz partnerem od 20 lat - siecią supermarketów Tesco. Mogą w nim wziąć udział wszyscy, którzy biegnąc i chodząc zamanifestują swoje poparcie dla walki z rakiem. Właśnie na ten cel zostanie przeznaczony dochód z imprezy. A przed uczestnikami aż trzy trasy biegu do wyboru - na dystansie 3, 5 i 10 kilometrów. Wszystkie pozostałe informacje na stronie www podanej powyżej.

pnw 340

Co?
Scarewell w gospodarstwie Sacrewell
Gdzie?
Thornhaugh, Peterborough PE8 6HJ
Kiedy?
Specjalne wydarzenie trwa od 23 do 31 października
Za ile?
Rożne opcje cenowe, wszystkie bilety dostępne na tej stronie:
https://sacrewell.digitickets.co.uk/event-tickets/36679?catID=36601&
Polecamy zapoznać się z opisem wydarzenia i tematem paszportów, aby wybrać najlepszą dla swojego dziecka opcję biletową:
https://www.sacrewell.org.uk/events/pumpkin-festival-halloween-october-half-term-2021/
Opis:
Tak, to już ten czas, kiedy w naszym przeglądzie wydarzeń weekendowych w Peterborough i okolicach będziemy przedstawiać propozycje na Halloween. Tym razem coś dla dzieciaków - wspaniała i straszna zarazem zabawa w gospodarstwie Sacrewell. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji oraz możliwość zabrania ze sobą do domu własnej dyni. Będzie poszukiwanie potworów i straszydeł, wizyta w kryjówce wiedźm oraz konkurs na najlepsze przebranie halloweenowe. Więcej informacji tutaj:
https://www.sacrewell.org.uk/events/pumpkin-festival-halloween-october-half-term-2021/

pnw 341

Co?
Boyzlife Tour 2021
Gdzie?
Rightwell, Bretton, Peterborough PE3 8DX
Kiedy?
Sobota, 23 października, start o 19:30
Za ile?
Bilety w cenie £35.00
Opis:
Boyzone i Westlife... przyznajcie się, drogie czytelniczki, która z Was szalała na punkcie tych dwóch boysbandów jeszcze kilka lat temu ;) Już jutro wszyscy będziemy mogli zobaczyć Briana McFaddena z Westlife oraz Keitha Duffy’ego na scenie w The Cresset. Panowie wykonają największe hity swoich zespołów. Usłyszymy zatem “Uptown Girl”, “Mandy” czy “Love Me For a Reason”. Dodatkowo, z wokalistami będzie można się spotkać i przywitać, począwszy od godziny 17:45, zrobić sobie z nimi zdjęcie i otrzymać autografy. Szczegóły tutaj:
https://cresset.ticketsolve.com/shows/873619835

pnw 342

Co?
Autumn Food Fair
Gdzie?
Lakeside Farm Shop, Ham Lane, Peterborough PE2 5UU
Kiedy?
Sobota, 23 października, start o godzinie 10:00, sklep zamyka się o 16:00
Za ile?
Wstęp na wydarzenie bezpłatny
Opis:
Czas na jesienne, spożywcze i bardzo lokalne zakupy (a nawet na małą degustację). Na miejscu możliwość zakupienia wyrobów BBQ oraz zaopatrzenia się w dynie na Halloween. Do zakupów zaproszą Was m.in.: Kings Cliffe Bakery, Nene Valley Spirits, Grasmere Farm czy Meadow Brown BBQ.

pnw 343 lakeside farm shop peterborough


Co?
Wirtualnie polowanie na potworki w centrum handlowym PE1
Gdzie?
Peterborough One Retail Park, Eye Road, Peterborough, PE1 4YZ
Kiedy?
Wydarzenie trwa do 31 października
Za ile?
Udział bezpłatny
Opis:
W centrum handlowym Peterborough One ukryło się tej jesieni dwanaście potworków. Nasze dzieci mogą je znaleźć; wystarczy tylko aplikacja Snapchat. Trzeba będzie zeskanować symbole, znaleźć wirtualne potworki i zrobić sobie z nimi zdjęcie. W nagrodę można potem odebrać nakręcaną zabawkę w jednym z biorących udział w zabawie sklepów - a w listopadzie, wygrać nawet 200 funtów na zakupy. Szczegóły tutaj:
https://www.pe1.co.uk/whats-on/pe1s-virtual-spooky-graveyard-and-haunted-forest/

pnw 344

Redakcja dołożyła wszelkich starań w jak najlepsze przygotowanie powyższego zestawienia - nie odpowiada jednak za ewentualne zmiany w wydarzeniach, ich odwołanie, opóźnienia, braki biletowe czy inne nieprzewidziane zdarzenia. W przypadku pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z organizatorami danego eventu. Szczególnie polecamy zapoznawać się z polityką organizatorów eventów dotyczącą COVID-19.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC