1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 24.1.2022
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 2021 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

“Dziewczyny z Dubaju” w Showcase Peterborough

dziewczyny z dubaju uk bedford peterboroughGotowi na film petardę, o którym jeszcze przed jego premierą było z wielu powodów niezwykle głośno? No to prosimy bardzo: oparty na prawdziwych wydarzeniach obraz „Dziewczyny z Dubaju” na początku grudnia wejdzie z przytupem do kin w Wielkiej Brytanii, a w tym i do naszego Showcase w Peterborough. Bilety można rezerwować już teraz.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

“Dziewczyny...” demaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

“Dziewczyny z Dubaju” - szczegóły seansów w Showcase Peterborough:
Miejsce: kino Showcase, Boongate, Mallory Road, Peterborough PE1 5AU
Data: seanse do wtorku, 21 grudnia
Godzina: różne godziny emisji, prosimy sprawdzić szczegóły na stronie kina
Czas trwania: 2 godz. 24 min.
Bilety: w cenie £11.80 dostępne na stronie www.showcasecinemas.co.uk

Oficjalny zwiastun filmu:

 dziewczyny z dubaju uk bedford peterborough slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC