1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 12.7.2024
   accidentZigZag-Baner 
polbud OMEGA POPRAWIONE  
 SHA baner  

Mateusz Socha w Peterborough

mateusz socha ile mozna ukNie od dziś wiadomo, że Polska kabaretami i komedią stoi. Czas, aby zaznać rodzimej rozrywki również w Peterborough. Na początku czerwca do naszego miasta zawita znakomity Mateusz Socha wraz ze swoim równie wybornym i świeżym jak bułeczki z rana programem stand-upowym “Ile można?”. Dobra zabawa gwarantowana - zapraszamy zatem na występ.

Mateusz Socha to dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami.

Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała gama wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

Mateusz Socha - stand-up comedy - szczegóły występu w Peterborough:
Miejsce: New Theatre Peterborough, 36 Broadway, Peterborough, PE1 1RS
Data: niedziela, 5 czerwca
Godzina: 19:30
Czas trwania: 110 minut
Bilety: w cenie od £33.50 dostępne na stronie https://newtheatre-peterborough.com/book-online/395401

mateusz socha ile mozna uk slider

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:
ABC