1 funt szterling = PLN
Pogoda w Peterborough
Peterborough
+10°C
Dzisiaj jest: 4.7.2020
   accidentZigZag-Baner pierogarnia banner 170x200  
polbudaston knight 170x200 OMEGA POPRAWIONE   dor jan banner
 SHA baner  

Mitingi AA w Peterborough

aa peterboroughOsoby uzależnione od alkoholu, żyjące czy przebywające w Peterborough, powinny wiedzieć, że nie są jedyne i że mogą liczyć na pomoc w naszym mieście. Wszystko dzięki grupie Anonimowych Alkoholików "Nadzieja" – to ona bowiem zaprasza na spotkania wszystkich, którzy znajdują się w szponach nałogu, którzy chcą zmienić swoje życie bądź o takiej zmianie marzą dla swoich najbliższych.

Mitingi Grupy AA ,,Nadzieja'' odbywają się w soboty, o godzinie 18:00, w Peterborough Paston Farm, (Freston, PE4 7XB). Zainteresowane uczestnictwem lub większą ilością informacji osoby prosimy o kontakt z Marzeną pod numerem telefonu 07510994162.

Miting AA to inaczej spotkanie Anonimowych Alkoholików. Jest to cykliczne spotkanie, na które przychodzą głównie alkoholicy, ale i np. członkowie rodziny, podczas którego alkoholicy dzielą się wiedzą i doświadczeniem na swojej drodze ze zdrowienia z alkoholizmu. Mówiąc prościej – wypowiadają się, rozmawiają na najróżniejsze tematy związane z chorobą alkoholową: jak rozwijać się, jak być coraz lepszym człowiekiem, jak nie cierpieć i radzić sobie z problemami życia codziennego bez potrzeby używania alkoholu.

aa peterborough slider

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

PROMOWANE OGŁOSZENIA:

 stop3

aston knight 273x231
CPC 35H UPRAWNIENIA – KURSY I SZKOLENIA CPC 35H TRENING  UK – 7H – 35 GODZIN LICENCJA CPC – GWARANCJA NAJNIŻSZYCH CEN !!!
ABC